BoboVita
BoboVita to ekspert w żywieniu niemowląt i małych dzieci. Od pierwszej łyżeczki do trzecich urodzin oferuje produkty dostosowane do kolejnych etapów w ich rozwoju. Z BoboVitą krok po kroku dzieci uczą się, jak jeść.

Wszystkie produkty marki BoboVita
5,0
BoboVita Pierwsza łyżeczka
deserek w słoiczku, Suszona Śliwka, 4m+ 125 g
2,79 zł
100 g = 2,23 złNajniższa cena: 3,79 zł
4,7
BoboVita Peppa Pig
chrupeczki kukurydziane, delikatnie marchewkowe, 7m+ 20 g
5,79 zł
100 g = 28,95 zł4,9
BoboVita Drugie Śniadanko
mus mango, banan, jogurt z kaszką orkiszową i owsianą, 8m+ 100 g
3,69 zł
100 g = 3,69 złNajniższa cena: 4,99 zł
4,8
BoboVita Drugie Śniadanko
mus, morela, jabłko, banan z kaszką jaglaną i żytnią, 6m+ 100 g
3,69 zł
100 g = 3,69 złNajniższa cena: 4,99 zł
4,9
BoboVita Porcja Zbóż
kaszka mleczna, 7 Zbóż, Truskawka, Banan, zbożowo-owsiana, 8m+ 210 g
11,99 zł
100 g = 5,71 zł4,8
BoboVita Drugie Śniadanko
mus jabłko, gruszka, pomarańcza z kaszką owsianą i manną, 6m+ 100 g
3,69 zł
100 g = 3,69 złNajniższa cena: 4,99 zł
4,9
BoboVita
danie w słoiczku, Dynia z kurczakiem i ziemniaczkami, 6m+ 190 g
3,99 zł
100 g = 2,10 złNajniższa cena: 5,49 zł
5,0
BoboVita Drugie Śniadanko
mus gruszka, jabłko i suszona śliwka z kaszką kukurydzianą, 6m+ 100 g
3,69 zł
100 g = 3,69 złNajniższa cena: 4,99 zł
4,9
BoboVita
danie w słoiczku, Krupniczek z cielęciną, 8m+ 190 g
3,99 zł
100 g = 2,10 złNajniższa cena: 5,49 zł
4,8
BoboVita Pierwsza łyżeczka
deserek w słoiczku, Jabłko, Jagody i Gruszki Williamsa, 4m+ 125 g
2,79 zł
100 g = 2,23 złNajniższa cena: 3,79 zł
4,8
BoboVita Pierwsza łyżeczka
deserek w słoiczku, Jabłko z marchewką, 4m+ 125 g
2,79 zł
100 g = 2,23 złNajniższa cena: 3,79 zł
4,8
BoboVita
danie w słoiczku, Rosołek z kurczaka z ryżem, 6m+ 190 g
3,99 zł
100 g = 2,10 złNajniższa cena: 5,49 zł
5,0
BoboVita
danie w słoiczku, Pomidorowa z Cielęciną i Kluseczkami, po 7 miesiącu 190 g
4,39 zł
100 g = 2,31 złNajniższa cena: 5,99 zł
4,9
BoboVita Pierwsza łyżeczka
deserek w słoiczku, Jabłko i Banan, 4m+ 125 g
2,79 zł
100 g = 2,23 złNajniższa cena: 3,79 zł
5,0
BoboVita
danie w słoiczku, Obiadek dla niemowląt, warzywa z delikatną rybą, 8m+ 190 g
3,99 zł
100 g = 2,10 złNajniższa cena: 5,49 zł
4,6
BoboVita
danie w słoiczku, Warzywa ze schabem i kluseczkami, 9m+ 190 g
3,99 zł
100 g = 2,10 złNajniższa cena: 5,49 zł
4,5
BoboVita Kaszotto!
komosa ryżowa z cielęciną i cukinią, po 7. m-cu 190 g
3,99 zł
100 g = 2,10 złNajniższa cena: 5,49 zł
4,7
BoboVita
danie w słoiczku, Makaron z Łososiem i Szpinakiem, po 7 miesiącu 190 g
4,39 zł
100 g = 2,31 złNajniższa cena: 5,99 zł
4,9
BoboVita Kaszotto!
kasza bulgur z soczewicą i dynią, po 7. m-cu 190 g
3,99 zł
100 g = 2,10 złNajniższa cena: 5,49 zł
5,0
BoboVita
danie w słoiczku, Obiadek, bukiet warzyw z kurczakiem, 8m+ 190 g
3,99 zł
100 g = 2,10 złNajniższa cena: 5,49 zł
























