Luksja
Wszystkie produkty marki Luksja
4,9
Luksja Creamy & Soft
mydło w płynie, do rąk, kremowe, łagodzące, Mleczko bawełniane i Prowitamina B5, zapas 1,5 l
11,99 zł
1 l = 7,99 złNajniższa cena: 14,99 zł
4,8
Luksja Creamy & Soft
mydło w płynie, do rąk, kremowe, wygładzające, Róża i Proteiny Mleka, zapas 1,5 l
11,99 zł
1 l = 7,99 złNajniższa cena: 14,99 zł
4,9
Luksja Creamy & Soft
płyn do kąpieli, kremowy, łagodzący, Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 900 ml
8,99 zł
100 ml = 1,00 złNajniższa cena: 12,99 zł
4,8
Luksja Creamy & Soft
mydło w płynie, do rąk, kremowe, wygładzające, Róża i Proteiny Mleka, zapas 400 ml
4,49 zł
100 ml = 1,12 złNajniższa cena: 6,49 zł
4,8
Luksja Creamy & Soft
mydło w kostce, do rąk, kremowe, wygładzające, Róża i Proteiny Mleka 90 g
2,19 zł
100 g = 2,43 zł4,8
Luksja Creamy & Soft
mydło w płynie, do rąk, kremowe, relaksujące, Jaśmin i Wanilia 500 ml
6,99 zł
100 ml = 1,40 złNajniższa cena: 9,99 zł
4,8
Luksja Creamy & Soft
mydło w płynie, do rąk, kremowe, łagodzące, Mleczko bawełniane i Prowitamina B5, zapas 900 ml
8,99 zł
100 ml = 1,00 zł4,9
Luksja Creamy & Soft
mydło w płynie, do rąk, kremowe, nawilżające, Len i Mleczko ryżowe 500 ml
6,99 zł
100 ml = 1,40 złNajniższa cena: 9,99 zł
4,7
Luksja Creamy & Soft
mydło w płynie, do rąk, Mleczko bawełniane 500 ml
6,99 zł
100 ml = 1,40 złNajniższa cena: 9,99 zł
4,8
Luksja Creamy & Soft
mydło w płynie, do rąk, kremowe, nawilżające, Len i Mleczko ryżowe, zapas 900 ml
8,99 zł
100 ml = 1,00 zł4,8
Luksja Creamy & Soft
mydło w płynie, do rąk, kremowe, odżywcze, Oliwka i Jogurt 500 ml
6,99 zł
100 ml = 1,40 złNajniższa cena: 9,99 zł
4,9
Luksja Creamy & Soft
mydło w płynie, do rak, kremowe, energetyzujące, Brzoskwinia i Biała Herbata, zapas 900 ml
8,99 zł
100 ml = 1,00 zł4,7
Luksja Aroma Senses Deeply Relaxing
mydło w kostce do rąk i ciała, Lawendowe 90 g
4,99 zł
100 g = 5,54 zł4,9
Luksja Creamy & Soft
mydło w płynie, do rąk, kremowe, odżywcze, Oliwka i Jogurt, zapas 900 ml
8,99 zł
100 ml = 1,00 zł4,7
Luksja Aroma Senses Purely Energizing
mydło w płynie, Cytrusowe, zapas 900 ml
10,99 zł
100 ml = 1,22 zł5,0
Luksja Aroma Senses Purely Energizing
mydło w kostce do rąk i ciała, Cytrusowe 90 g
4,99 zł
100 g = 5,54 zł4,6
Luksja Creamy & Soft
płyn do kąpieli, kremowy, Warm Vanilla 900 ml
8,99 zł
100 ml = 1,00 złNajniższa cena: 12,99 zł
4,8
Luksja Creamy & Soft
mydło w płynie, do rąk, kremowe, łagodzące, Mleczko bawełniane i Prowitamina B5, zapas 400 ml
4,49 zł
100 ml = 1,12 złNajniższa cena: 6,49 zł





















