Proraso

Proraso to włoskie kosmetyki do golenia i pielęgnacji brody tworzone od 1948 roku. Odkryj kremy, pianki, balsamy, olejki i szampony do brody inspirowane profesjonalnym barberingiem.

Czytaj więcej
Elegancki zestaw Proraso: kremy, balsam, pędzel, brzytwa na drewnianej toaletce w ciepłym świetle.

Poznaj bestsellery

TYLKO ONLINE
Proraso Sensitive Skin pianka do golenia w białej puszce z zielono-czerwonymi pasami i logo lwa, widok z przodu.
Proraso Sensitive Skin
pianka do golenia skóry wrażliwej, z Zielona Herbatą i Owsem 300 ml
15,99 zł
100 ml = 5,33 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso pianka do golenia do twardego zarostu w brązowej puszce z czerwoną nakrętką, widok z przodu.
Proraso Coarse Beards
pianka do golenia, zmiękczająca, do twardego zarostu 300 ml
21,49 zł
100 ml = 7,16 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso Refreshing krem do golenia: zielona tubka i pudełko stojące obok siebie, z olejkiem eukaliptusowym i mentolem.
5,0
Proraso Refreshing
krem do golenia, z Olejkiem Eukaliptusowym i Mentolem 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO ONLINE
Krem do golenia Proraso Sensitive Skin w białej tubie i pudełku z zielono-czerwonymi detalami, widok z przodu.
Proraso Sensitive Skin
krem do golenia, z Zielona Herbatą i Owsem 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł

Wszystkie produkty marki Proraso

TYLKO ONLINE
Proraso Beard Wash Wood and Spice w brązowej butelce z czarną pompką, widok z przodu, złota etykieta.
Proraso Wood & Spice
szampon do brody, oczyszczający 200 ml
28,99 zł
100 ml = 14,50 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso Beard Oil Wood and Spice. Bursztynowa butelka z zakraplaczem, żółte pudełko widoczne po prawej. 1.0 FL.OZ.
Proraso Wood & Spice
olejek do brody gęstej i wymagającej, zmiękczający 30 ml
36,99 zł
100 ml = 123,30 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso After Shave Lotion, odświeżający płyn z eukaliptusem i mentolem, zielona butelka obok pudełka.
Proraso Refreshing
woda po goleniu, z Olejkiem Eukaliptusowym i Mentolem 100 ml
24,99 zł
100 ml = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO ONLINE
Krem do golenia Proraso Sensitive Skin w białej tubie i pudełku z zielono-czerwonymi detalami, widok z przodu.
Proraso Sensitive Skin
krem do golenia, z Zielona Herbatą i Owsem 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO ONLINE
Balsam do brody Proraso Wood and Spice w szklanej butelce i pomarańczowym pudełku, ujęcie z przodu.
Proraso Wood & Spice
balsam do brody, łagodzący 100 ml
36,99 zł
100 ml = 36,99 zł
Najniższa cena: 44,99 zł
TYLKO ONLINE
Bursztynowa butelka Proraso After Shave Lotion i czerwono-zielone opakowanie z drzewem sandałowym, widok z przodu.
Proraso
woda po goleniu, łagodząca, Olejek Sandałowy i Masło Shea 100 ml
41,99 zł
100 ml = 41,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO ONLINE
Olejek Proraso Cypress & Vetyver do brody. Bursztynowa butelka z zakraplaczem i ciemne pudełko, widok z przodu.
Proraso Cypress & Vetyver
olejek do brody gęstej i wymagającej 30 ml
45,99 zł
100 ml = 153,30 zł
Najniższa cena: 54,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso Refreshing krem do golenia: zielona tubka i pudełko stojące obok siebie, z olejkiem eukaliptusowym i mentolem.
5,0
Proraso Refreshing
krem do golenia, z Olejkiem Eukaliptusowym i Mentolem 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso Sensitive Skin pianka do golenia w białej puszce z zielono-czerwonymi pasami i logo lwa, widok z przodu.
Proraso Sensitive Skin
pianka do golenia skóry wrażliwej, z Zielona Herbatą i Owsem 300 ml
15,99 zł
100 ml = 5,33 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO ONLINE
Balsam po goleniu Proraso do cery wrażliwej z zieloną herbatą i owsem; butelka obok białego pudełka.
Proraso Sensitive Skin
balsam po goleniu, z Zielona Herbatą i Owsem 100 ml
24,99 zł
100 ml = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO ONLINE
Balsam Proraso Protective After Shave Balm, przezroczysta butelka obok pudełka w barwach włoskiej flagi, widok z przodu.
Proraso Protective
balsam po goleniu, z Aloesem i Witaminą E 100 ml
41,99 zł
100 ml = 41,99 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso Refreshing After Shave Balsam: przezroczysta butelka i zielono-białe pudełko z eukaliptusem i mentolem, przodem.
Proraso Refreshing
balsam po goleniu, orzeźwiający, z Olejkiem Eukaliptusowym i Mentolem 100 ml
24,99 zł
100 ml = 24,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso pianka do golenia do twardego zarostu w brązowej puszce z czerwoną nakrętką, widok z przodu.
Proraso Coarse Beards
pianka do golenia, zmiękczająca, do twardego zarostu 300 ml
21,49 zł
100 ml = 7,16 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso Azur Lime balsam po goleniu 100ml w szklanej butelce pod kątem obok ciemnoniebieskiego pudełka.
Proraso Azur Lime
balsam po goleniu, kojąco-nawilżający 100 ml
57,99 zł
100 ml = 57,99 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso Protective krem do golenia z aloesem i witaminą E, granatowa tubka i pudełko, widok przód.
Proraso Protective
krem do golenia, nawilżający, z Aloesem i Witaminą E 150 ml
21,49 zł
100 ml = 14,33 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso Protective pianka do golenia z aloesem i witaminą E, ciemnoniebieska puszka, widok z przodu.
Proraso Protective
pianka do golenia, z Aloesem i Witaminą E 300 ml
21,49 zł
100 ml = 7,16 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO ONLINE
Balsam po goleniu Proraso Cypress & Vetyver, szklana butelka i ciemnozielone pudełko, widok z przodu.
Proraso Cypress & Vetyver
balsam po goleniu, kojąco-odświeżający 100 ml
57,99 zł
100 ml = 57,99 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso Azur Lime Beard Oil w brązowej butelce z zakraplaczem obok granatowego pudełka, wygładza i chroni zarost.
Proraso Azur Lime
olejek do brody gęstej i wymagającej 30 ml
45,99 zł
100 ml = 153,30 zł
Najniższa cena: 54,99 zł
TYLKO ONLINE
Balsam po goleniu Proraso Wood & Spice w butelce z żółtą etykietą i czarną nakrętką, obok żółte pudełko.
Proraso Wood & Spice
balsam po goleniu, regenerujący 100 ml
57,99 zł
100 ml = 57,99 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO ONLINE
Pianka do golenia Proraso Refreshing w zielonej puszce z logo lwa i etykietą w barwach włoskiej flagi, widok z przodu.
5,0
Proraso Refreshing
pianka do golenia, orzeźwiająca, z Olejkiem Eukaliptusowym 300 ml
15,99 zł
100 ml = 5,33 zł
Najniższa cena: 19,99 zł

Najczęstsze pytania