Proraso

Proraso to włoskie kosmetyki do golenia i pielęgnacji brody tworzone od 1948 roku. Odkryj kremy, pianki, balsamy, olejki i szampony do brody inspirowane profesjonalnym barberingiem.

Czytaj więcej
Elegancki zestaw Proraso: kremy, balsam, pędzel, brzytwa na drewnianej toaletce w ciepłym świetle.

Poznaj bestsellery

TYLKO ONLINE
Proraso Sensitive Skin pianka do golenia w białej puszce z zielono-czerwonymi pasami i logo lwa, widok z przodu.
Proraso Sensitive Skin
pianka do golenia skóry wrażliwej, z Zielona Herbatą i Owsem 300 ml
15,99 zł
100 ml = 5,33 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso pianka do golenia do twardego zarostu w brązowej puszce z czerwoną nakrętką, widok z przodu.
Proraso Coarse Beards
pianka do golenia, zmiękczająca, do twardego zarostu 300 ml
21,49 zł
100 ml = 7,16 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso Refreshing krem do golenia: zielona tubka i pudełko stojące obok siebie, z olejkiem eukaliptusowym i mentolem.
5,0
Proraso Refreshing
krem do golenia, z Olejkiem Eukaliptusowym i Mentolem 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO ONLINE
Krem do golenia Proraso Sensitive Skin w białej tubie i pudełku z zielono-czerwonymi detalami, widok z przodu.
Proraso Sensitive Skin
krem do golenia, z Zielona Herbatą i Owsem 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł

Wszystkie produkty marki Proraso

TYLKO ONLINE
Krem do golenia Proraso Coarse Beards z olejkiem sandałowym, w bordowej tubce i pudełku, widok z przodu.
2,0
Proraso Coarse Beards
krem do golenia, odżywczy, do twardego zarostu 151 ml
21,49 zł
100 ml = 14,23 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO ONLINE
Zielone pudełko i otwarty tygiel z mydłem Proraso Refreshing z eukaliptusem i mentolem, widok pod kątem.
Proraso Refreshing
mydło do golenia, orzeźwiające, z Olejkiem Eukaliptusowym i Mentolem 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO ONLINE
Mydło do golenia Proraso Sensitive Skin, z zieloną herbatą i owsem, w białym tyglu i pudełku, pod kątem.
Proraso Sensitive Skin
mydło do golenia, z Zielona Herbatą i Owsem 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO ONLINE
Mydło do golenia Proraso, sandałowe, do twardego zarostu, w ciemnoczerwonym tyglu i pudełku, widok pod kątem.
5,0
Proraso Coarse Beards
mydła do golenia, odżywcze, do twardego zarostu 150 ml
19,99 zł
100 ml = 13,33 zł
Najniższa cena: 24,99 zł

Najczęstsze pytania