Wszystkie produkty

rossmann
MEGA!TYLKO U NAS
Pionowo ustawiona cielista kredka do oczu w sztyfcie, z wyraźną, kremową końcówką w kolorze nude.
4,8
Lovely Nude Eye Pencil
kredka do oczu, Cielista 1,4 g
7,49 zł
1 szt. = 7,49 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Alterra Odżywka Curly Waves w białej butelce z pomarańczowym spodem, do włosów falowanych i kręconych, z bio olejem makadamia.
4,5
Alterra Curly Waves
odżywka do włosów kręconych 200 ml
9,49 zł
100 ml = 4,75 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Spülung Locken Traum, odżywka do włosów kręconych, pomarańczowa tuba, masło shea, bez silikonu.
4,7
Isana Professional
odżywka do włosów kręconych 200 ml
9,99 zł
100 ml = 5,00 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO Pestki słonecznika Rossmann BIO w przezroczystej, pełnej torbie. Widok z przodu, widoczna zielona etykieta.
4,9
enerBiO
pestki słonecznika, łuskane 500 g
7,99 zł
100 g = 1,60 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Rewitalizujący balsam do ust Face Boom Nutri Tiramisu w brązowej tubce i pudełku z kremowym deserem.
4,0
FaceBoom Nutri
balsam do ust, rewitalizujący, Tiramisu 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Otwarty słoik czarnej pasty do włosów MAGVERI PRIME PASTE z białą, włóknistą zawartością, na czarnym tle.
Masveri Men
pasta do włosów, z włókienkami 100 ml
33,99 zł
100 ml = 33,99 zł
TYLKO U NAS
FOR YOUR Beauty szklany, dwustronny pilnik do paznokci, widoczny przez przezroczysty blister z niebieską kartą.
4,7
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci, szklany, dwustronny 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Woda perfumowana &Vanilla Saffron w białej butelce i pudełku z czerwonym '&' logo, widok z przodu.
4,7
&Vanilla Saffron
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
124,99 zł
100 ml = 249,98 zł
NOWETYLKO U NAS
Light pink box of every routine Gel-in-Ball Repair Cream, front view, with '4', barrier care, and hydration boost.
Every Routine 100 Gel-in–Ball
krem-żel do twarzy, regenerujący 70 g
48,99 zł
100 g = 69,99 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
TYLKO U NAS
Szklany czajnik Ideenwelt z niebieskim podświetleniem LED, 1.7L, widok z przodu z pudełkiem na tle kuchni.
4,8
Ideenwelt
czajnik elektryczny, Szklany, podświetelnie LED, poj. 1,7l 1 szt.
79,99 zł
1 szt. = 79,99 zł
Najniższa cena: 95,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Pomadka LipEaze Lip Blur Maple, otwarta, pudrowy sztyft w kolorze ceglastym z zakrętką obok.
MUA MakeUp Academy LipEaze
pomadka do ust, Maple 0,74 g
19,99 zł
100 g = 2701,35 zł
TYLKO U NAS
Hello!GUMMIES Kolagen Beauty 60 żelek, niebieski słoik z hydrolizatem kolagenu i witaminą C, widok z przodu.
4,7
Hello!Gummies
żelki, Kolagen Beauty, suplement diety 300 g
29,99 zł
100 g = 10,00 zł
NOWETYLKO U NAS
Turkusowa maska HAIRN HYDRATE do intensywnego nawilżania włosów suchych i puszących się, widok z przodu.
4,0
Hairmate Hydrate
maska do włosów, intensywnie nawilżająca 200 ml
44,99 zł
100 ml = 22,50 zł