Skwalan

To lekki, nietłusty emolient o strukturze niemal identycznej z ludzkimi lipidami, który wzmacnia barierę hydrolipidową bez obciążania skóry. Uniwersalny - idealny dla każdej cery, nawilża suchą, a przy tłustej reguluje nadprodukcję sebum.

Kosmetyki ze skwalanem

MEGA!TYLKO U NAS
Christian Laurent Luminosité krem rozświetlający przeciw zmarszczkom, słoik i złoto-białe opakowanie, widok z przodu.
4,9
Christian Laurent Luminosité
krem do twarzy, rozświetlający, na dzień i na noc 50 ml
27,99 zł
100 ml = 55,98 zł
Najniższa cena: 46,99 zł
TYLKO U NAS
Alterra Soft Glow Make-up 02, jasnobeżowy podkład do twarzy w tubce, z rozświetlającym wykończeniem, z przodu.
4,0
Alterra Soft Glow
podkład do twarzy, nr 02 Sand 30 ml
16,99 zł
100 ml = 56,63 zł
TYLKO ONLINE
Erborian Centella Cleansing Gel, delikatny żel do twarzy z Centellą, przezroczysta butelka, czerwona nakrętka, 30 ml.
Erborian Centella
żel do mycia twarzy, oczyszczający 30 ml
37,99 zł
100 ml = 126,63 zł
Najniższa cena: 45,99 zł
TIRTIR Ceramic Milk Ampoule, serum nawilżające z ceramidami w białej butelce z srebrną zakrętką, widok z przodu.
5,0
TIRTIR Ceramic Milk Ampoule
serum do twarzy, nawilżające 40 ml
129,99 zł
100 ml = 324,98 zł
Najniższa cena: 159,99 zł
TYLKO U NAS
AA Wings of Color All Day Long, 501 Vanilla. Beżowy korektor w szklanej butelce z aplikatorem i widoczną próbką.
4,5
AA Wings of Color All Day Long
korektor do twarzy, nr 501 Vanilla 6,2 g
Z APKĄ27,49 zł
100 g = 443,39 zł
Cena bez apki:40,99 zł
100 g = 661,13 zł
Najniższa cena: 40,99 zł
MEGA!
Różowa płynna pomadka Celebrity Lips You're Perfect z aplikatorem, matowe wykończenie, przezroczysta tubka.
4,3
Eveline Cosmetics Celebrity Lips
pomadka do ust, matowa, nr 03N; 4 ml
16,99 zł
100 ml = 424,75 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
MEGA!
Czerwona płynna pomadka Celebrity Lips o miękkim matowym wykończeniu, aplikator obok tubki.
4,3
Eveline Cosmetics Celebrity Lips
pomadka do ust, matowa, nr 08N 4 ml
16,99 zł
100 ml = 424,75 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Olejek do ust Too Faced LIP PLUMPING OIL, brzoskwiniowy, z aplikatorem, srebrna nakrętka, na czarnym tle.
Stars Frost & Flame
olejek do ust, powiększający, nr 03 4,3 g
Z APKĄ19,99 zł
100 g = 464,88 zł
Cena bez apki:26,99 zł
100 g = 627,67 zł
Najniższa cena: 26,99 zł

To jeden z najbardziej "biokompatybilnych" składników – niemal identyczny z naturalnymi lipidami ludzkiej skóry. Jest to uniwersalny i dobrze tolerowany emolient, który ma lekką, nietłustą konsystencję. Ogranicza parowanie wody, wygładza i wzmacnia barierę hydrolipidową skóry. Zmiękcza naskórek dzięki czemu niweluje uczucie suchości i szorstkości. Dodatkowo działa antyoksydacyjnie neutralizując wolne rodniki, dzięki temu spowalnia procesy starzenia.

Świetny również dla skóry tłustej, skwalan zastępuje brakujące dobre tłuszcze, wspiera odbudowę bariery lipidowej skóry, co pomaga ograniczyć kompensacyjną nadprodukcję sebum.