TYLKO U NAS
LAAB Maska do ust Butter Formula Overnight w jasnoniebieskim słoiczku i pudełku z ektoiną i peptydami.
4,5
AA LAAB Milky Waterfall Hydration
maska do ust, Vanilla Cream 15 g
Z APKĄ22,99 zł
100 g = 153,27 zł
Cena bez apki:29,99 zł
100 g = 199,93 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Hairmate Ultimate Hairspray, 300ml, jasnoniebieska butelka, mocne utrwalenie, do wszystkich włosów, widok z przodu.
4,8
Hairmate Ultimate
lakier do włosów, mocne utrwalenie 300 ml
39,99 zł
100 ml = 13,33 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Saszetka Selfie Project Nourishing Sheet Mask #LittleOtter, żółta, z kreskówkowymi wydrami i wit. C.
5,0
Selfie Project #LittleOtter
maska w płachcie, odżywcza 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnoniebieski krem do rąk Isana Night & Beauty z lawendą, do intensywnej pielęgnacji na noc, widok z przodu.
4,9
Isana Night & Beauty
krem do rąk z naturalnym ekstraktem z lawendy 100 ml
4,99 zł
100 ml = 4,99 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
AA Y Lift Supreme, czerwona hydrożelowa maska-lifting peptydowo-kolagenowa do twarzy i dekoltu, widok przód.
4,8
AA Y Lift Supreme
maska w płachcie, hydrożelowa, peptydowo-kolagenowa 1 szt.
17,99 zł
1 szt. = 17,99 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Latex Lipgloss Rose Nude, butelka z aplikatorem wyjętym, widok z przodu. Lustrzany efekt.
4,9
NAM Latex
błyszczyk do ust, z lustrzanym wykończeniem, nr 1 Rose Nude 3,5 ml
19,99 zł
100 ml = 571,14 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Biały lakier do paznokci CC Polish z napisem 'Stars', widok z przodu, biała butelka i nakrętka.
3,6
Stars
lakier do paznokci, wyrównujący koloryt, nr 05 9,5 g
19,49 zł
100 g = 205,16 zł
TYLKO U NAS
Elegancka paleta cieni Stars from the Stars Nude Star w błyszczącej, kwadratowej kasetce w kolorze nude.
4,7
Stars Nude Star
paleta cieni do powiek 8 g
57,99 zł
100 g = 724,88 zł
TYLKO U NAS
Zestaw do rozjaśniania włosów Stars: różowa butelka i niebiesko-białe saszetki rozjaśniacza i pasty koloryzującej.
4,1
Stars Nordic Blonde
rozjaśniacz do włosów 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
TYLKO U NAS
Plum! Czyściochowo ciastolina do kąpieli w 4 kolorach i zapachach, przezroczyste wiaderko, widok z przodu.
4,8
Plum! Czyściochowo
ciastolina do kąpieli 4x35 g
12,99 zł
100 g = 9,28 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka olejku Glow Base do włosów suchych i zniszczonych, z fioletowym atomizerem, widok z przodu.
4,7
Stars Gloss Boss
olejek do włosów, wygładzający 50 ml
26,99 zł
100 ml = 53,98 zł
TYLKO U NAS
Puder ryżowy Wings Invisible Blur, białe otwarte opakowanie z sitem i złotymi liniami, widok lekko z góry.
5,0
AA Wings of Color Rice
puder do twarzy, ryżowy 9 g
28,99 zł
100 g = 322,11 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
TYLKO U NAS
Blister ISANA Retinol Booster na noc, 7 złotych kapsułek, na czerwonym tle z kropelkami oleju.
4,8
Isana
kapsułki do twarzy, z Retinolem 7 x 0,38 ml
6,99 zł
100 ml = 262,78 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO Barista Erbse napój groszkowy, 1L, bez cukru, wegański, z kawą latte art na szarym kartonie, widok z przodu.
4,7
enerBiO
napój z zielonego groszku, Barista 1 l
4,99 zł
1 l = 4,99 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
Różowa saszetka AA LAAB, nawilżająco-kojąca maska hydrożelowa z Centella B12 i kwasem hialuronowym, widok z przodu.
4,7
AA LAAB Skin Barrier Protection
maska w płachcie, z kompleksem 100% Centella B12, nawilżająco-kojąca 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Cena regularna:16,49 zł
Najniższa cena: 12,49 zł