5,0
L'Oréal Paris Elseve Hyaluron Plump
szampon do włosów, nawilżający, zapas 500 ml
21,99 zł
100 ml = 4,40 zł4,9
Isana
maszynka do golenia, 6-ostrzowa, z obrotową główką, dla kobiet 1 szt.
22,49 zł
1 szt. = 22,49 złNajniższa cena: 33,99 zł
4,7
Wierzbicki & Schmidt Tekstura + Objętość
puder do włosów, stylizujący 10 g
21,49 zł
100 g = 214,90 złNajniższa cena: 31,99 zł
4,8
Dermika Luxury Ceramides
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy, Ujędrnienie, 70+, na dzień i na noc 50 ml
45,99 zł
100 ml = 91,98 złNajniższa cena: 75,99 zł
4,4
Delia Cosmetics Eyebrow Expert
henna do brwi, intensywna, kremowa, nr 4.0 Brąz 15 ml
14,99 zł
100 ml = 99,93 zł4,7
Neboa Strong Scalp
płyn-peeling do skóry głowy, do każdego rodzaju skóry głowy i włosów, oczyszczający 100 ml
21,99 zł
100 ml = 21,99 zł4,8
Neboa Repair & Shine
odżywka do włosów zniszczonych i farbowanych, regenerująca, wzmocnienie i odbudowa 300 ml
29,99 zł
100 ml = 10,00 zł4,9
Masveri Men Sweet Wood
szampon do włosów dla mężczyzn, przeciw wypadaniu, zwiększający objętość 250 ml
27,99 zł
100 ml = 11,20 zł4,8
Mixa Urea Cica Repair+
balsam do ciała, bogaty, intensywna regeneracja skóry bardzo suchej 400 ml
42,99 zł
100 ml = 10,75 zł4,7
Dermika Luxury Peptides
krem do twarzy, głęboko ujędrniający, 70+ 50 ml
47,99 zł
100 ml = 95,98 złNajniższa cena: 79,99 zł























