Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO U NAS
Kimoco Beauty Hyaluron sheet maska, biało-niebieskie opakowanie, z kwasem hialuronowym i różą, widok z przodu.
4,8
Kimoco Beauty
maska w płachcie z kwasem hialuronowym, wygładzająco-nawilżająca 23 ml
4,79 zł
100 ml = 20,83 zł
TYLKO U NAS
Old Spice Gentle Man's Aloe sztyft 50ml, czerwono-białe opakowanie, na tle soczystych liści aloesu.
4,7
Old Spice Gentle Man's
dezodorant w sztyfcie, dla mężczyzn, 24h, Aloe + Rain 50 ml
24,99 zł
100 ml = 49,98 zł
TYLKO U NAS
Zielony szampon Petal Fresh Pure, Grape Seed & Olive Oil, z czarną nakrętką i ilustracją owoców, widok z przodu.
4,9
Petal Fresh Pure
szampon do włosów, nawilżający, Pestki Winogron i Oliwa z Oliwek 355 ml
33,99 zł
100 ml = 9,57 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie Hero Mighty Patch Invisible+, biało-niebieskie, z widocznym plastrem hydrokoloidowym i liczbą 24. Widok z przodu.
4,8
Hero. Mighty Patch Invisible+
plastry na wypryski, hydrokoloidowe 24 szt.
34,99 zł
1 szt. = 1,46 zł
TYLKO U NAS
Czarna paczka Skyn King Elite XLARGE, 10 nielateksowych prezerwatyw, złote napisy, widok przód-bok.
4,6
Skyn King Elite XLarge
prezerwatywy nielateksowe, ultracienkie i delikatne, dłuższe i szersze 10 szt.
33,99 zł
1 szt. = 3,40 zł
TYLKO U NAS
Automatyczny składany parasol. Granatowy materiał z białym geometrycznym wzorem, czarna rączka z przyciskiem, widok z przodu.
4,8
Ideenwelt
parasol składany, różne wzory 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy, naturalny szampon Neboa Just Curly nawilżający do włosów kręconych i falowanych, widok z przodu.
4,8
Neboa Just Curly
szampon do włosów kręconych i falowanych, nawilżający, odświeżenie i ograniczenie puszenia 300 ml
35,99 zł
100 ml = 12,00 zł
TYLKO U NAS
Maska do twarzy Mediheal N.M.F Panthenol Soothing Ampoule Mask, biała saszetka z niebieskim designem, widok z przodu.
4,9
Mediheal N.M.F Panthenol Soothing
maska w płachcie, kojąca 27 ml
12,49 zł
100 ml = 46,26 zł
TYLKO U NAS
Pudełko chusteczek kosmetycznych Alouette XL, 200 sztuk, w zielono-różową szachownicę, widok z przodu.
4,8
Alouette
chusteczki kosmetyczne, 2-warstwowe, różne rodzaje 200 szt.
5,99 zł
1 szt. = 0,03 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Pielęgnacyjny lakier Schwarzkopf Taft x Gliss Holding me Strongly, różowo-czarna puszka, przód, moc 4.
4,8
Schwarzkopf Taft x Gliss Holding Me Strongly
lakier do włosów, pielęgnacyjny, poziom utrwalenia 4 250 ml
22,99 zł
100 ml = 9,20 zł
TYLKO U NAS
Różowy szampon OnlyBio Kids z pompką, rozplątujący długie włosy, z niebieską etykietą, widok z przodu.
4,9
OnlyBio Hair In Balance Kids
szampon rozplątujący długie włosy, od 1. roku życia 400 ml
23,99 zł
100 ml = 6,00 zł
TYLKO U NAS
Babydream Gute-Nacht Pants, ciemnoniebieskie pieluchomajtki nocne L dla 8-15 lat, widok z przodu, z dziećmi.
4,9
Babydream
pieluchomajtki, rozm. L, 27-57 kg, unisex, na noc 10 szt.
21,99 zł
1 szt. = 2,20 zł
TYLKO U NAS
Trzy zafoliowane opakowania Cleanic Pure Effect 100% bawełnianych płatków kosmetycznych 80 szt., 2+1 gratis.
4,9
Cleanic Pure Effect
płatki kosmetyczne, 100% bawełna 3 x 80 szt.
12,99 zł
1 szt. = 0,05 zł
TYLKO U NAS
Ciemnoniebieski szampon Bond-Aid Stars from The Stars do włosów zniszczonych, z fioletową nakrętką, widok z przodu.
4,6
Stars Bond-Aid
szampon do włosów, regenerujący 300 ml
23,99 zł
100 ml = 8,00 zł
TYLKO U NAS
Winston Kostki do Żucia: 4 niskotłuszczowe przysmaki dla psa z wołowiną i kurczakiem w blistrze.
4,9
Winston
karma uzupełniająca dla dorosłych psów, kostki do żucia 70 g
9,49 zł
100 g = 13,56 zł
TYLKO U NAS
Mixa Bright & Bronze samoopalający balsam do ciała, w beżowej butelce z żółtą pompką, dla jasnych karnacji.
4,8
Mixa Bright & Bronze
balsam do ciała, samoopalający 250 ml
39,99 zł
100 ml = 16,00 zł
NOWETYLKO U NAS
Maska w płachcie Mediheal Rose PDRN Bio Seconderm Advanced, różowo-białe opakowanie z ampułką, widok przodem.
4,5
Mediheal Rose PDRN
maska w płachcie + serum do twarzy, liftingujące 23+4 ml
24,99 zł
100 ml = 92,56 zł
TYLKO U NAS
Jasnobeżowa butelka Neboa 1-Minute Shot Hair Mask, ekspresowa maska wygładzająca z proteinami, wegańska, widok z przodu.
4,6
Neboa 1-Minute Shot
maska do włosów, natychmiastowe wygładzenie, Proteiny 25 ml
8,99 zł
100 ml = 35,96 zł
TYLKO U NAS
Zielono-białe opakowanie jednorazowych rękawiczek lateksowych flink & sauber, rozm. M, 60 sztuk. Widok z przodu.
4,9
Flink&Sauber
rękawice lateksowe, jednorazowe, rozm. M 60 szt.
18,99 zł
1 szt. = 0,32 zł
TYLKO U NAS
L'Oréal Men Expert Barber Club, brązowa butelka żelu do ciała, włosów i brody z olejkiem cedrowym, napis XXL, widok z przodu.
5,0
L'Oréal Paris Men Expert
żel pod prysznic do ciała, włosów i brody 400 ml
19,99 zł
100 ml = 5,00 zł
TYLKO U NAS
Woda perfumowana Coconut & Vanilla. Biała butelka ze złotym & i pudełko z ilustracją kokosa, widok z przodu.
4,5
&Vanilla Coconut
woda perfumowana dla kobiet 50 ml
124,99 zł
100 ml = 249,98 zł
TYLKO U NAS
Sensodyne Clinical White pasta do zębów 75ml. Biało-niebieskie opakowanie i tubka 'Stain Protector', widoczne z przodu.
4,9
Sensodyne Clinical White
pasta do zębów z fluorkiem 75 ml
28,99 zł
100 ml = 38,65 zł
MAM WIĘCEJTYLKO U NAS
Nawilżająco-ochronny krem do twarzy Eveline Vitamin C 3xAction SPF 50 w tubce i pudełku, +33% GRATIS.
4,7
Eveline Cosmetics Vitamin C 3xAction
krem do twarzy, nawilżająco-ochronny, SPF 50 PA++++, na dzień 40 ml
32,99 zł
100 ml = 82,48 zł
TYLKO U NAS
ISANA MEN Pace 6+ 3D Flex, 4 wkłady do maszynki z 6 ostrzami, czarne opakowanie, przód.
4,9
Isana Men
wkłady do maszynki do golenia, 6-ostrzowe, dla mężczyzn 4 szt.
31,99 zł
1 szt. = 8,00 zł
z1358

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone