4,9
L'biotica Biovax Trychologic Wypadanie i Gęstość
szampon-zabieg do włosów i skóry głowy 145 ml
37,99 zł
100 ml = 26,20 zł4,3
Isana Professional
odżywka do włosów, z Kwasem Glikolowym i kompleksem nabłyszczającym 200 ml
9,99 zł
100 ml = 5,00 złso!flow by Vis Plantis
odżywka do włosów, lekka, zwiększająca objętość, zapach Soczystych Winogron, 300 ml
23,99 zł
100 ml = 8,00 zł4,8
Wibo Smooth'n Wear
puder do twarzy, matująco-wygładzający, nr 2; 7 g
14,99 zł
100 g = 214,14 złNajniższa cena: 26,99 zł
HEIKI HEIKI
żel pod prysznic, nawilżający, Yuzu & Basil 330 ml
29,99 zł
100 ml = 9,09 zł4,6
Neboa Just Curly
spray do reanimacji skrętu włosów kręconych i falowanych, nawilżający 175 ml
32,99 zł
100 ml = 18,85 złSelfie Project #PrettyPom
maska w płachcie, łagodząca 1 szt.
7,29 zł
1 szt. = 7,29 złNajniższa cena: 12,49 zł
4,9
Persil Deep Clean Expert Freshness
żel do prania tkanin białych i jasnych, o zapachu Silan 1,35 l
49,99 zł
1 l = 37,03 zł4,9
KillyS
kosmetyczka, Koniczyna Marokańska, wym. 18x9,5x7,5 cm 1 szt.
27,99 zł
1 szt. = 27,99 złNajniższa cena: 34,99 zł
4,7
Miss Sporty Naturally Perfect
błyszczyk-serum do ust, nr 40 Nude Pink 2,3 ml
8,99 zł
100 ml = 390,87 złCena regularna:15,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
1,0
ICON16 by Kuba Błaszczykowski On Point
żel pod prysznic, dla mężczyzn, mini, nawilżający 100 ml
12,99 zł
100 ml = 12,99 zł4,0
AA Wings of Color Professional Duo
paleta bronzerów do twarzy, nr 01 Shadow Veil 7 g
64,99 zł
100 g = 928,43 zł4,5
so!flow by Vis Plantis
dezodorant w kulce, dla kobiet, z betainą, Owoce leśne 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 złNajniższa cena: 15,99 zł
4,6
Rexona Whole Body Deo Rio Coconut
dezodorant w sprayu, dla kobiet, 72h 150 ml
17,49 zł
100 ml = 11,66 złCena regularna:24,99 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
3,5
Bielenda Ayurveda Skin Yoga Earth
pianka do mycia ciała w żelu, Sandal Wood 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 złNajniższa cena: 28,99 zł























