MEGA!TYLKO U NAS
NIVEA SUN Protect&Bronze spray SPF 30, niebieska butelka z pomarańczową nakrętką (95% recycled), widok z przodu.
4,8
NIVEA SUN Protect & Bronze
balsam do opalania w sprayu, aktywujący naturalną opaleniznę, SPF 30; 200 ml
46,99 zł
100 ml = 23,50 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Lovely Gold Goddess wypiekany rozświetlacz w złotej puderniczce, jasny, lśniący odcień z wytłoczonym wzorem. Widok z góry.
4,9
Lovely Gold Goddess
rozświetlacz do twarzy, wypiekany, złoty blask 6 g
16,49 zł
100 g = 274,83 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Mixa Panthenol Comfort, krem kojący do skóry wrażliwej i atopowej. Biały słoik, 13% pantenolu i gliceryny.
4,9
Mixa Panthenol Comfort
krem multifunkcyjny, kojący 400 ml
53,99 zł
100 ml = 13,50 zł
TYLKO U NAS
Czarna tubka i pudełko pasty Prokudent Black Brilliant z aktywnym węglem, widok z przodu, dla białych zębów.
4,8
Prokudent Black Brilliant
pasta wybielająca, z Węglem Aktywnym 75 ml
Z APKĄ5,69 zł
100 ml = 7,59 zł
Cena bez apki:6,99 zł
100 ml = 9,32 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO U NAS
domol odświeżacz Blue Lagoon, opakowanie niebiesko-białe z kwiatami, widok z przodu, turkusowy wkład neutralizuje zapachy.
4,7
Domol
odświeżacz powietrza, Blue Lagoon 7 ml
9,49 zł
100 ml = 135,57 zł
TYLKO U NAS
Pheym. LUMI woda perfumowana czarna herbata, imbir, cytrusy. Beżowa płaska butelka spray i jasnoniebieskie pudełko.
4,7
Pheym. Lumi
woda perfumowana unisex 50 ml
54,99 zł
100 ml = 109,98 zł
TYLKO U NAS
Pomarańczowa paczka BIO chrupek Babydream Karotte-Kürbis dla dzieci 8m+, bez cukru, z rysunkiem królika i warzyw.
4,5
Babydream
chrupki kukurydziane, Marchewkowe, od 8. m-ca życia 30 g
Z APKĄ2,99 zł
100 g = 9,97 zł
Cena bez apki:3,79 zł
100 g = 12,63 zł
Najniższa cena: 3,79 zł
TYLKO U NAS
Prokudent Natural Pearls pasta do zębów, brązowa tubka, rysunek zęba, tekst "NATURAL PEARLS" i "Microplastic FREE".
4,8
Prokudent Natural Pearls
pasta do zębów 75 ml
Z APKĄ5,69 zł
100 ml = 7,59 zł
Cena bez apki:6,99 zł
100 ml = 9,32 zł
Najniższa cena: 6,79 zł