MEGA!TYLKO U NAS
Holograficzna tuba OnlyBio Hair in Balance Gloss krem wygładzający, z olejem tsubaki i papają, widok przód.
4,6
OnlyBio Hair In Balance Gloss
krem do włosów, ekstremalnie wygładzający, lustrzany efekt tafli 150 ml
16,49 zł
100 ml = 10,99 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ONLYBIO Warm milk bath Perfume Mist, karmel, miód, wanilia. Biała butelka z pomarańczową zakrętką, do ciała i włosów.
4,8
OnlyBio Warm milk bath 39°C
mgiełka do włosów i ciała, perfumowana 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Kalendarz adwentowy dla par Eloy, okładka z ilustracją pary na śniegu. Tekst "24 zadania".
Eloy
kalendarz adwentowy dla par z zadaniami, 24 elementy 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa odżywka OnlyBio Gloss w tubce, wygładzająca z olejem tsubaki i papają, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance Gloss
odżywka do włosów, wygładzająca 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana koncentrat peelingujący z kwasem salicylowym (BHA) + pantenolem, w butelce z zakraplaczem i pudełku.
4,8
Isana Love Your Skin
peeling-koncentrat do twarzy, z kwasem salicylowym 30 ml
9,99 zł
100 ml = 33,30 zł
Najniższa cena: 16,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy szampon OnlyBio Hair In Balance Gloss, widok z przodu, z pompką, dla wygładzenia i blasku włosów.
4,7
OnlyBio Hair In Balance Gloss
szampon do włosów, wygładzający 400 ml
17,99 zł
100 ml = 4,50 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ONLYBIO Cozy beige sweater Perfume Mist (lawenda, kakao), kremowa butelka z brązową ryflowaną nakrętką.
4,9
OnlyBio Cozy beige sweater 26°C
mgiełka do włosów i ciała, perfumowana 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
Otwarty brązowy kalendarz adwentowy Harry Potter z logo. Wewnątrz 12 numerowanych pakietów. Widok z góry pod kątem.
Warner Bros
kalendarz adwentowy ze skarpetkami i pinami, 24 elementy 1 szt.
99,99 zł
1 szt. = 99,99 zł
MEGA!
4 Long Lashes Eyelash Booster Serum: biała tubka i kartonik ze złotymi akcentami, nagroda Vogue, widok z przodu.
4,9
Long4Lashes
serum do rzęs, przyspieszające wzrost, na noc 3 ml
48,99 zł
100 ml = 1633,00 zł
Najniższa cena: 89,99 zł