MEGA!
Eveline Mascara Extension Volume 4D w czarnej tubce z zielonymi akcentami, obok szczoteczka z DuPont Hytrel.
4,7
Eveline Cosmetics Extension Volume
tusz do rzęs, podkręcający, wydłużający 10 ml
9,99 zł
100 ml = 99,90 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie Domol WC-Gel Duftstempel Citrus, zestaw startowy: zielony uchwyt, wkład i 12 stempli.
4,3
Domol
krążek do WC, żelowy, o zapachu Cytrusowym, zestaw startowy 75 ml
6,49 zł
100 ml = 8,65 zł
Cena regularna:7,99 zł
Najniższa cena: 7,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bioelixire serum do włosów z olejkiem z czarnuszki 3w1, w bursztynowej butelce z pompką, front.
4,9
Bioelixire
serum do włosów z olejkiem z czarnuszki i ceramidami, 3w1 50 ml
9,49 zł
100 ml = 18,98 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!
Coccolino Wonder Wash Speed Clean żel do prania w turkusowej butelce, z misiem na etykiecie, widok z przodu.
4,9
Coccolino Wonder Wash Speed Clean
żel do prania 1,48 l
29,99 zł
1 l = 20,26 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Isana dezodorant w kremie 50ml w jasnym słoiczku z srebrną zakrętką, z przodu, o owocowo-kwiatowym zapachu.
4,9
Isana
dezodorant w kremie, dla kobiet 50 ml
10,99 zł
100 ml = 21,98 zł
MEGA!
Otwarty tusz L'Oréal Volume Million Lashes Panorama w złotej tubie z czarną precyzyjną szczoteczką.
4,8
L'Oréal Paris Panorama
tusz do rzęs, Black 9,9 ml
41,99 zł
100 ml = 424,14 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Borotalco Original Extra Dry 48h antiperspirant spray, biała butelka, 0% alkoholu, widok z przodu.
4,8
Borotalco Original Extra Dry
antyperspirant w sprayu, 48h 150 ml
12,99 zł
100 ml = 8,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł