4,9
Esfolio Collagen
maska w płachcie z hydrolizowanym kolagenem, ujędrniająca 25 ml
3,79 zł
100 ml = 15,16 zł4,7
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Bubble Milk Tea 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,5
Isana
płatki pod oczy, hydrożelowe w słoiczku, rewitalizujące i nawilżające 60 szt.
23,49 zł
1 szt. = 0,39 zł4,5
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Gorzka Czekolada 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,7
OnlyBio Hair In Balance
szampon do włosów, nawilżający 400 ml
14,99 zł
100 ml = 3,75 złNajniższa cena: 22,49 zł
4,7
Stars Dubai Chocolate
podkład do twarzy, kryjąco-wygładzający, nr 02 Neutral Light 25 g
19,99 zł
100 g = 79,96 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,8
Hairmate Kissy Oil
serum do włosów suchych, puszących się, matowych 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 zł4,9
Babydream Extra Sensitive
chusteczki nawilżane z Aloesem i Alantoiną, pielęgnacyjne 4x80 szt.
18,49 zł
1 szt. = 0,06 złNajniższa cena: 21,49 zł
4,6
Kimoco Beauty Collagen
płatki pod oczy z kolagenem i złotem, ujędrniająco-rozświetlające 60 szt.
Z APKĄ21,49 zł
1 szt. = 0,36 złCena bez apki:28,99 zł
1 szt. = 0,48 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
4,8
Stars Slay & Spray
odżywka do włosów, w sprayu, nawilżenie i elastyczność 150 ml
28,99 zł
100 ml = 19,33 zł4,8
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Frappe 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,8
Bielenda Cera Lipidium
krem do twarzy, ochronny, barierowy, multiceramidowy, SPF 50 30 ml
23,99 zł
100 ml = 79,97 złNajniższa cena: 29,99 zł
4,7
Isana
odżywka do włosów, Olej Arganowy i Żurawina 250 ml
9,49 zł
100 ml = 3,80 złNajniższa cena: 11,49 zł
4,8
OnlyBio Hair In Balance Hydra
odżywka do włosów, w sprayu, nawilżająco-wygładzająca 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 złNajniższa cena: 24,99 zł
4,8
OnlyBio Hair In Balance Hydra
szampon do włosów ultranawilżający, do bardzo suchej skóry głowy i włosów 400 ml
17,99 zł
100 ml = 4,50 złNajniższa cena: 26,99 zł
4,8
Neboa Detox & Hydration
szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się, balansujący, lekkość, świeżość i nawilżenie 300 ml
29,99 zł
100 ml = 10,00 zł






















