4,1
Biotaniqe Professional
maska w płachcie, kolagenowa, PDRN 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 złNajniższa cena: 13,49 zł
4,9
Esfolio Collagen
maska w płachcie z hydrolizowanym kolagenem, ujędrniająca 25 ml
3,79 zł
100 ml = 15,16 zł4,8
Hairmate Kissy Oil
serum do włosów suchych, puszących się, matowych 50 ml
37,99 zł
100 ml = 75,98 zł4,9
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów, proteinowa 200 ml
14,99 zł
100 ml = 7,50 złNajniższa cena: 22,49 zł
4,7
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Bubble Milk Tea 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,8
OnlyBio Hair In Balance Hydra
maska do włosów, nawilżająco-odbudowująca 400 ml
18,99 zł
100 ml = 4,75 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,8
Stars Slay & Spray
odżywka do włosów, w sprayu, nawilżenie i elastyczność 150 ml
28,99 zł
100 ml = 19,33 zł4,5
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Gorzka Czekolada 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,9
AA Wings of Color Trust Your Wings
paleta do konturowania twarzy, wypiekana 18 g
72,99 zł
100 g = 405,50 zł4,7
OnlyBio Hair In Balance
szampon do włosów, nawilżający 400 ml
14,99 zł
100 ml = 3,75 złNajniższa cena: 22,49 zł
4,9
so!flow by Vis Plantis
szampon do włosów, odżywczy, włosy kręcone, zapach dojrzałego melona z aloesem 400 ml
24,99 zł
100 ml = 6,25 zł4,8
L'Oréal Paris Elseve Collagen Lifter
szampon do włosów zwiększający objętość, do włosów cienkich, pozbawionych objętości 400 ml
20,99 zł
100 ml = 5,25 zł4,9
Babydream Extra Sensitive
chusteczki nawilżane z Aloesem i Alantoiną, pielęgnacyjne 4x80 szt.
18,49 zł
1 szt. = 0,06 złNajniższa cena: 21,49 zł
4,8
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Frappe 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,7
Isana
odżywka do włosów, Olej Arganowy i Żurawina 250 ml
9,49 zł
100 ml = 3,80 złNajniższa cena: 11,49 zł























