Tubka Aquafresh Triple Protection fresh & minty 100 ml leżąca na kartonowym opakowaniu XL, widok z przodu.
4,8
Aquafresh Triple Protection
pasta do zębów, Fresh&Minty 100 ml
Z APKĄ6,49 zł
100 ml = 6,49 zł
Cena bez apki:7,99 zł
100 ml = 7,99 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Toner OnlyBio Hair in Balance truskawkowy, do włosów blond, w różowej butelce i kartoniku, efekt pastelowy róż.
4,6
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Milkshake Truskawkowy 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!
Różowe maszynki jednorazowe Gillette Venus Simply Smooth dla kobiet, 8 sztuk w blistrze, 3 ostrza, widok z przodu.
4,9
Gillette Venus Simply Smooth
maszynki do golenia dla kobiet, 3 ostrzowe 8 szt.
19,99 zł
1 szt. = 2,50 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Podkład NAM Smart Flawless, jasny beż, matowy, budowalne krycie, z wegańskim kawiorem, butelka, widok z przodu.
4,9
NAM Smart Flawless
podkład do twarzy, 02N Naked 30 ml
67,99 zł
100 ml = 226,63 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie papieru do pieczenia RUBIN, niebieski pas, czerwone logo. Z przodu widoczne "30" i żółte tło.
4,9
Rubin
papier do pieczenia, wym. 38 cm x 42 cm 30 szt.
5,99 zł
1 szt. = 0,20 zł
MEGA!TYLKO U NAS
OnlyBio Hair in Balance Reaktywator skrętu w mgiełce, brązowa butelka z atomizerem i gradientową etykietą, widok z przodu.
4,6
OnlyBio Hair In Balance
reaktywator skrętu włosów, w mgiełce 300 ml
15,99 zł
100 ml = 5,33 zł
Najniższa cena: 24,49 zł
TYLKO U NAS
Biały szampon ISANA Professional PLEX, front, Kerarice i fitoproteiny, odbudowa osłabionych włosów.
4,7
Isana Professional Plex
szampon do włosów 250 ml
14,99 zł
100 ml = 6,00 zł
TYLKO U NAS
Facelle wkładki higieniczne classic długie 40 sztuk. Różowo-białe opakowanie, oddychające, z folią chroniącą bieliznę, bezzapachowe.
4,8
Facelle
wkładki higieniczne, Classic długie 40 szt.
5,79 zł
1 szt. = 0,14 zł
MAM WIĘCEJTYLKO U NAS
Biały Jeleń mydło w płynie hipoalergiczne, przezroczysta butelka z białą pompką, 200 ml więcej w tej samej cenie.
4,8
Biały Jeleń Hipoalergiczny
mydło w płynie 500 ml
6,99 zł
100 ml = 1,40 zł
Najniższa cena: 8,79 zł
TYLKO U NAS
ISANA Yoghurt & Fruit kremowy żel pod prysznic, biała butelka z różową etykietą i grafiką owoców w jogurcie, widok z przodu.
4,9
Isana
żel pod prysznic, Yoghurt&Fruit 500 ml
5,29 zł
100 ml = 1,06 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
Różowa butelka płynu Vanish Oxi Action, odplamiacza do tkanin usuwającego plamy w krótkim cyklu, widok z przodu.
4,9
Vanish Oxi Action
odplamiacz do tkanin, w żelu 1 000 ml
16,99 zł
100 ml = 1,70 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MAM WIĘCEJTYLKO U NAS
Biały Jeleń nawilżające mydło w płynie Kozie Mleko w białej butelce z pompką, widok z przodu. Oferta +66% więcej.
4,9
Biały Jeleń
mydło w płynie, Nawilżające, Kozie Mleko 500 ml
6,99 zł
100 ml = 1,40 zł
Najniższa cena: 8,79 zł