TYLKO U NAS
KIMOCO beauty Maska Vitamin C z peptydami, rozświetlająca, biało-pomarańczowe opakowanie, widok z przodu.
4,9
Kimoco Beauty
maska w płachcie z witaminą C, rozświetlenie i regeneracja 25 ml
3,79 zł
100 ml = 15,16 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Białe opakowanie Bestview Brillen Putztücher, cytrynowe chusteczki do czyszczenia okularów, widok z przodu.
4,8
BestView
chusteczki do czyszczenia okularów 52 szt.
4,59 zł
1 szt. = 0,09 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Isana Maska do włosów Kwiat Wiśni w różowej, trójkątnej saszetce Rossmann z wiśniami i kwiatami, widok z przodu.
4,8
Isana
maska do włosów, jednominutowa, Kwiat Wiśni 25 ml
3,49 zł
100 ml = 13,96 zł
TYLKO U NAS
Dwie pionowe niebiesko-białe saszetki domol ODKAMIENIACZ o szybkim działaniu, opis: BARDZO SILNY, widok z przodu.
4,9
Domol
odkamieniacz o szybkim działaniu 2 x 15 g
2,99 zł
100 g = 9,97 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Odżywka proteinowa OnlyBio Hair in Balance w różowo-fioletowej tubce, widok z przodu, z napisem "równowaga PEH".
4,9
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów, proteinowa 200 ml
14,99 zł
100 ml = 7,50 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
TYLKO U NAS
Isana olejek do włosów, ochrona do 230°C, zapach kwiatu migdałowca, przezroczysta butelka z różowym dozownikiem.
4,9
Isana
olejek do włosów, 2w1, intensywny 100 ml
18,99 zł
100 ml = 18,99 zł
TYLKO U NAS
Kimoco Beauty aloesowa maska w płachcie, biało-zielone opakowanie, widok z przodu, z napisem MASK Aloe.
4,8
Kimoco Beauty
maska w płachcie z ekstraktem z liści aloesu, nawilżająca 23 ml
3,79 zł
100 ml = 16,48 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Odżywka OnlyBio Hair in Balance bez spłukiwania silikonowa, brązowa butelka z pompką, etykieta ombre.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów, bez spłukiwania 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 zł
Najniższa cena: 22,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ONLYBIO Sunday Sugar Mood Perfume Mist, truskawka-marshmallow cukier, w jasnoróżowej butelce, widok z przodu.
4,9
OnlyBio Sunday sugar mood 40°C
mgiełka do włosów i ciała, perfumowana 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
ISANA ODŻYWKA z olejem arganowym i żurawiną, do włosów zniszczonych i suchych, bez silikonów, widok z przodu.
4,8
Isana
odżywka do włosów, Olej Arganowy i Żurawina 250 ml
11,49 zł
100 ml = 4,60 zł
TYLKO U NAS
Różowy zestaw for your Beauty CUDOWNE LOKI do kręcenia włosów na zimno, z wałkiem, spinką, w szarym pudełku Rossmann.
4,8
For Your Beauty
wałek do włosów 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Cameleo Dekoloryzator do włosów, usuwa do 6 tonów, z keratyną, opakowanie z rudymi włosami.
4,2
Delia Cosmetics Cameleo
dekoloryzator do włosów z keratyną, do 6 tonów 1 szt.
24,49 zł
1 szt. = 24,49 zł
Najniższa cena: 37,99 zł