Corega Power Max, tabletki 4w1 do czyszczenia protez zębowych. Złoto-fioletowe pudełko, widok z przodu, 30 szt.
4,9
Corega Power Max
tabletki do czyszczenia protez zębowych 30 szt
Z APKĄ17,99 zł
1 szt. = 0,60 zł
Cena bez apki:21,99 zł
1 szt. = 0,73 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
TYLKO U NAS
ISANA Lagen Watte, 100% bawełna, 100 g, biało-fioletowe opakowanie z logo Rossmann i motywem bawełny.
4,9
Isana
wata bawełniania 100 g
4,19 zł
100 g = 4,19 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Eyebrow Pen Pomade, beżowa tubka ze skośnym pędzelkiem i odkręconą nakrętką. Widok z przodu.
3,7
NAM
pomada do brwi w pisaku, nr 03 Natural Medium Blonde 1 szt.
22,99 zł
1 szt. = 22,99 zł
Najniższa cena: 41,99 zł
TYLKO U NAS
Vileda Actifibre Pro Kitchen 2x, fioletowe ściereczki do kuchni, czyszczenie bez detergentów, bez smug.
4,8
Vileda Actifibre Pro
ściereczka kuchenna, 3w1 2 szt.
16,99 zł
1 szt. = 8,50 zł
Granatowa saszetka FELIX Tasty Shreds dla kota, z wizerunkiem kota i karmy, smak wołowina i kurczak, widok z przodu.
4,7
Purina Felix Tasty Shreds
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, Wiejskie Smaki, 2 x Wołowina, 2 x Kurczak, w sosie 4 x 80 g
Z APKĄ7,49 zł
100 g = 2,34 zł
Cena bez apki:9,99 zł
100 g = 3,12 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
LACALUT aktiv pasta do zębów, czerwono-białe opakowanie z logo, wzmacnia dziąsła, widok z przodu.
4,9
Lacalut Aktiv
pasta do zębów 75 ml
13,49 zł
100 ml = 17,99 zł
MEGA!
Killys 20 ml, plastikowy, bezbarwny pojemnik z zakrętką, widok z góry. Idealny na drobiazgi.
4,8
Słoiczek plastikowy
podróżny, poj. 20 ml 1 szt.
2,29 zł
1 szt. = 2,29 zł
Najniższa cena: 3,49 zł
TYLKO U NAS
ISANA serum do rzęs i brwi w białym opakowaniu i srebrnej butelce, widok z przodu. Obietnice: dłuższe, grubsze rzęsy.
4,5
Isana
serum do brwi i rzęs 6 ml
22,49 zł
100 ml = 374,83 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
MEGA!
Frosch Winogronowy płyn do kabin prysznicowych, zielona butelka z atomizerem, widok z przodu, na kamień.
4,9
Frosch
środek do czyszczenia kabin prysznicowych, Winogronowy 500 ml
8,99 zł
100 ml = 1,80 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!NOWE
Tołpa dermo sensi regenerująca ampułka PDRN+Madekasozyd, biała butelka i pudełko z różowym detalem, widok przodem.
Tołpa Dermo Sensi
ampułka do twarzy, regenerująco-kojąca, na noc 50 ml
29,99 zł
100 ml = 59,98 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Domoi WC-DUFTSTEIN Blauspüler, niebieski wkład do WC w kształcie łódki, przezroczyste opakowanie, widok przód.
4,9
Domol
zawieszka do WC, zapachowa 40 g
6,49 zł
100 g = 16,23 zł
Beżowy podkład Maybelline Super Stay Lumi-Matte 30H w szklanej butelce z fioletową pompką, obok fioletowa nakrętka.
4,8
Maybelline New York Super Stay Lumi-Matte
podkład do twarzy, nr 118; 35 ml
Z APKĄ55,99 zł
100 ml = 159,97 zł
Cena bez apki:83,99 zł
100 ml = 239,97 zł
Najniższa cena: 83,99 zł