TYLKO U NAS
Trzy paczki Alouette Classic Taschentücher, 4-warstwowe, z morskimi wzorami, widok z przodu.
4,8
Alouette Classic
chusteczki higieniczne, 4-warstwowe, różne rodzaje 6 x 10 szt
3,19 zł
1 szt. = 0,05 zł
Najniższa cena: 3,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Sensodyne Kompletna Ochrona + Cool Mint pasta 75ml, biała tubka i pudełko, widok z przodu, z logo zęba.
4,9
Sensodyne Kompletna Ochrona+
pasta do zębów, Cool Mint 75 ml
14,49 zł
100 ml = 19,32 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
ISANA zmywacz do paznokci bez acetonu, różowa butelka, widok z przodu. Owocowy zapach z olejkiem pomarańczowym.
4,7
Isana
zmywacz do paznokci, bez acetonu, z olejkiem pielęgnacyjnym 50 ml
2,69 zł
100 ml = 5,38 zł
Najniższa cena: 3,19 zł
MEGA!
Sensodyne Clinical Repair Active Clean fluoride toothpaste, white tube & box, purple/blue DNA logo, front view.
4,9
Sensodyne Clinical Repair Active Clean
pasta do zębów na nadwrażliwość 75 ml
18,49 zł
100 ml = 24,65 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Isana serum nawilżające na noc z niacynamidem i gliceryną, w białej butelce z pipetą, widok pod kątem.
4,8
Isana Love Your Skin
serum do twarzy, nawilżające, na noc 30 ml
15,99 zł
100 ml = 53,30 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Your KAYA ochronny płyn do higieny intymnej z ekstraktami z dębu i szałwii, w butelce z pompką.
4,9
Your Kaya
płyn do higieny intymnej, ochronny 300 ml
17,49 zł
100 ml = 5,83 zł
Najniższa cena: 23,49 zł
MEGA!
Biała butelka z pompką Sweet Almond Oil 100% Pure 500ml, jasny olej, zielony napis, widok przód.
4,9
Botanicapharma
olej migdałowy do twarzy, ciała i włosów, 100% czysty 500 ml
53,99 zł
100 ml = 10,80 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Perfumy Benetton WE ARE TRIBE ELIXIR, czarna butelka w kształcie bluzy z kapturem, obok pudełko.
4,8
United Colors of Benetton We Are Tribe Elixir
woda perfumowana dla mężczyzn 90 ml
79,99 zł
100 ml = 88,88 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
TYLKO U NAS
Lou De Pre Mystic Dream perfumy w bursztynowej butelce i czarno-złotym pudełku, stojące obok siebie.
4,8
Lou De Pre Mystic Dream
woda perfumowana dla kobiet 90 ml
79,99 zł
100 ml = 88,88 zł
TYLKO U NAS
Isana 3-ostrzowe maszynki jednorazowe, 8 sztuk, w różowo-białym opakowaniu, z masłem Shea i olejem Jojoba.
4,8
Isana
maszynki do golenia, 3-ostrzowe, jednorazowe, różne rodzaje 8 szt.
8,99 zł
1 szt. = 1,12 zł
Najniższa cena: 10,99 zł