MEGA!TYLKO U NAS
HEIKI Clay Paste, mocno utrwalająca glinka do stylizacji włosów, naturalny mat, okrągły beżowy pojemnik, widok z góry.
4,9
HEIKI HEIKI Clay
pasta do włosów, glinkowa, Fir Balsam & Neroli 85 g
31,99 zł
100 g = 37,64 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
TYLKO U NAS
Bielenda Cera Lipidium Multiceramide regenerujące serum barierowe w butelce z pompką i żółtym kartoniku.
4,8
Bielenda Cera Lipidium
serum do twarzy, regenerujące, barierowe, multiceramidowe 30 ml
22,99 zł
100 ml = 76,63 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Karmelowy błyszczyk Guilty Pleasures LIP GLOSS z marki Stars obok pudełka z grafiką ust jedzących słodkie ciasto.
4,5
Stars Guilty Pleasure
błyszczyk do ust, Jabłecznik 10 g
23,49 zł
100 g = 234,90 zł
TYLKO U NAS
Isana pianka pod prysznic, pomarańczowa butelka z lamą i napisem "Pozwól się przytulić", różowa nakrętka.
4,8
Isana
pianka pod prysznic, Pozwól się przytulić 200 ml
11,99 zł
100 ml = 6,00 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Niebieski żel pod prysznic YOPE MEN Intense Clean, głęboko oczyszczający i redukujący sebum. Z sandałowcem i wetiwerem, widok z przodu.
4,7
Yope Men
żel pod prysznic, głęboko oczyszczający, Sandałowiec i Wetiwer 400 ml
16,49 zł
100 ml = 4,12 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO U NAS
Biała butelka Domol Udrażniacz w żelu, czerwona nakrętka, widok z przodu, etykieta z napisem ROHRREINIGER i POWER.
4,7
Domol
żel do udrażniania rur 1 l
5,69 zł
1 l = 5,69 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO U NAS
Czarny, okrągły Wibo Fixing Loose Powder, białe napisy, widok z przodu. Sypki utrwalacz makijażu.
4,8
Wibo Fixing Powder
puder do twarzy, utrwalający 5,5 g
23,49 zł
100 g = 427,09 zł
Colgate ZigZag Interdental MEDIUM szczoteczka do zębów w fioletowo-czerwonym blistrze, widok z przodu.
4,7
Colgate ZigZag
szczoteczka do zębów, Medium 1 szt.
Z APKĄ6,99 zł
1 szt. = 6,99 zł
Cena bez apki:8,79 zł
1 szt. = 8,79 zł
Najniższa cena: 8,79 zł
MEGA!
Calvin Klein Euphoria Men EDT, prostokątny szklany flakon z różowym płynem i srebrną nakrętką, z przodu.
4,9
Calvin Klein Euphoria Men
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
134,99 zł
100 ml = 134,99 zł
Najniższa cena: 239,99 zł
TYLKO U NAS
Mgiełka do ciała Pheym Genesis liczi pitahaya, turkusowa butelka i kartonik z różowym logo, widok z przodu.
4,8
Pheym. Genesis
mgiełka do ciała dla kobiet 128 ml
32,99 zł
100 ml = 25,77 zł
TYLKO U NAS
Dwustronny pędzel KillyS x Kaśka Żurawska 02 do suchych produktów, beżowy trzonek, ciemne włosie w czerwonym opakowaniu.
4,8
KillyS x Żurawska
pędzel do produktów suchych, dwustronny 1 szt.
Z APKĄ21,99 zł
1 szt. = 21,99 zł
Cena bez apki:29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Najniższa cena: 29,99 zł