MEGA!TYLKO U NAS
Opakowanie pasków wybielających Coco Glam Black & White Strips, granatowe z białym i złotym napisem, widok z przodu.
4,6
Coco Glam Black & White
paski wybielające do zębów 20 szt.
85,99 zł
1 szt. = 4,30 zł
Najniższa cena: 126,99 zł
TYLKO U NAS
Płyn Prokudent Sensitive do płukania jamy ustnej, bez alkoholu, w przezroczystej butelce z białą nakrętką, widok z przodu.
4,9
Prokudent Sensitive
płyn do płukania jamy ustnej, do zębów wrażliwych 500 ml
5,19 zł
100 ml = 1,04 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zielona odżywka Heiki Heiki Restore dla suchych włosów, z ceramidami i śliwką kakadu, widok z przodu.
4,7
HEIKI HEIKI Restore
odżywka do włosów, regenerująca, Marrakesh 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
TYLKO U NAS
EnerBiO organiczny napój owsiany 1L, karton UHT. Przedni widok opakowania z grafiką owsa i logo Rossmann.
4,9
enerBiO
napój owsiany 1 l
6,49 zł
1 l = 6,49 zł
MAM WIĘCEJTYLKO U NAS
Peeling gruboziarnisty Perfecta w turkusowo-srebrnej saszetce, z napisem +20% więcej w tej samej cenie.
4,9
Perfecta
peeling do twarzy, gruboziarnisty 10 ml
3,29 zł
100 ml = 32,90 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie Facelle wkładek higienicznych Classic 55 szt., różowo-białe z dużym różowym kwiatem, widok z przodu.
4,8
Facelle
wkładki higieniczne, Classic 55 szt.
6,79 zł
1 szt. = 0,12 zł
Najniższa cena: 7,99 zł