4,8
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Cherry Pie 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,1
Delia Cosmetics Cameleo
dekoloryzator do włosów z keratyną, do 6 tonów 1 szt.
37,99 zł
1 szt. = 37,99 zł4,8
Isana Herbal
szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się 300 ml
3,59 zł
100 ml = 1,20 złNajniższa cena: 5,39 zł
4,8
OnlyBio Hair In Balance
żel do stylizacji włosów kręconych, mocny 200 ml
12,49 zł
100 ml = 6,25 złNajniższa cena: 18,99 zł
4,9
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów, humektantowa 200 ml
14,99 zł
100 ml = 7,50 złNajniższa cena: 22,49 zł
4,9
Kimoco Beauty
maska w płachcie z ekstraktem z liści aloesu, nawilżająca 23 ml
4,79 zł
100 ml = 20,83 zł4,8
Isana
maszynka do golenia, 6-ostrzowa, dla kobiet, rączka + 2 wkłady 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł4,8
so!flow by Vis Plantis
szampon do włosów farbowanych, rewitalizujący, zapach słodkiej śliwki i jeżyny 400 ml
24,99 zł
100 ml = 6,25 zł4,9
Bielenda Skin Clinic Professional Kwas Hialuronowy
serum do twarzy, nawilżająco-kojące, na dzień i na noc 45 ml
18,99 zł
100 ml = 42,20 złNajniższa cena: 31,99 zł
4,9
Winston
żwirek bentonitowy, zbrylający, o zapachu zasypki dla niemowląt 6 l
14,99 zł
1 l = 2,50 złNajniższa cena: 18,99 zł
2,5
Neboa x Kimoco
kalendarz adwentowy z kosmetykami i akcesoriami, 24 elementy 1 szt.
299,99 zł
1 szt. = 299,99 zł4,8
L'biotica Biovax Trychologic Łupież
szampon do włosów i skóry głowy, redukujący objawy łupieżu 200 ml
26,99 zł
100 ml = 13,50 zł4,8
Bioelixire
serum do włosów z Jedwabiem, Witaminą A i Ceramidami, 3w1; 50 ml
9,49 zł
100 ml = 18,98 złNajniższa cena: 14,49 zł























