MEGA!TYLKO U NAS
Duży Fluff Blueberry Mochi Shower Gel w fioletowej butelce z uchwytem, widok z przodu. Wegański, cruelty-free, Fresh, Gentle, Aromatic dla czystej, miękkiej skóry.
4,7
Fluff
żel do mycia ciała, Bluebeery Mochi 500 ml
12,99 zł
100 ml = 2,60 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
AA Wings of Color Brunette It pisak do brwi 4-tip w odcieniu brunette, obok jego białego opakowania, widok z przodu.
4,8
AA Wings of Color It Girl
pisak do brwi, nr 02 Brunette 0,55 ml
47,99 zł
100 ml = 8725,45 zł
TYLKO U NAS
Alterra Naturkosmetik pomadka do ust, regenerująca, w pomarańczowym sztyfcie z zieloną etykietą, widok z przodu.
4,9
Alterra
pomadka do ust, ochronna, Rumianek 4,8 g
5,99 zł
100 g = 124,79 zł
TYLKO U NAS
Krem BB KIMOCO Smart Skin Color Perfector Moisturizer SPF 50 Light Beige, różowa tubka obok pudełka.
3,7
Kimoco Beauty
krem BB do twarzy, SPF 50, Light Beige 40 ml
29,99 zł
100 ml = 74,98 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Aktiv Serum Hyaluron Intense w biało-niebieskim pudełku, z przodu, o 6-krotnym hialuronie i redukcji zmarszczek.
4,7
Isana Hyaluron Intense
serum do twarzy 30 ml
14,99 zł
100 ml = 49,97 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!
Pionowe ujęcie otwartej czarnej maskary L'Oréal Paris Panorama z silikonową szczoteczką, złote napisy.
4,8
L'Oréal Paris Panorama
tusz do rzęs, All Night Black 9,9 ml
41,99 zł
100 ml = 424,14 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Pianka Cantu Avocado Hydrating Mousse do loków, przezroczysta butelka z pompką, etykieta z awokado, przód.
4,6
Cantu Avocado
pianka do włosów, nawilżająca 248 ml
26,49 zł
100 ml = 10,68 zł
Najniższa cena: 39,99 zł