TYLKO U NAS
Biała butelka Facelle Pure, płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym, pH 4,2, zielona nakrętka.
4,8
Facelle Pure
płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym 300 ml
5,29 zł
100 ml = 1,76 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
MEGA!
Lady Speed Stick Pro 5 Gel Antiperspirant-Deodorant w fioletowo-srebrnym opakowaniu, przód, 48H ochrony.
4,9
Lady Speed Stick PRO 5
antyperspirant w żelu, dla kobiet, 48h 65 g
16,99 zł
100 g = 26,14 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy płyn Joni do higieny intymnej z pompką, kwas mlekowy i probiotyk, 99% naturalny, widok z przodu.
4,8
Joni
płyn do higieny intymnej, kojący 250 ml
18,99 zł
100 ml = 7,60 zł
TYLKO U NAS
Isana pielęgnujący żel pod prysznic, czerwony z brokatem, z olejkiem, zapachem granatu i perełkami. Widok z przodu.
4,9
Isana
żel pod prysznic, Granat 250 ml
7,29 zł
100 ml = 2,92 zł
MEGA!
tołpa dermo face enzyme peeling z papainą, bromelainą, keratoliną, biała tuba i pudełko, owoce na etykiecie.
4,9
Tołpa Dermo Face Enzyme.
peeling do twarzy, 3 enzymy 40 ml
19,99 zł
100 ml = 49,98 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Szampon OnlyBio Szamp On. balansujący do skóry przetłuszczającej się, tubka gradientowa, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Hair In Balance
szampon do włosów, balansujący 50 ml
4,79 zł
100 ml = 9,58 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bibułki matujące Ewa Schmitt Green Tea 50 sztuk w jasnozielonym pudełku z różowo-czarnymi kwiatami, widok z przodu.
4,8
Ewa Schmitt
bibułki matujące, Green Tea 50 szt.
7,29 zł
1 szt. = 0,15 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Christian Laurent infuzyjny krem odmładzający 65+ przeciwzmarszczkowy w słoiczku i złotym opakowaniu, z przodu.
4,8
Christian Laurent Pour La Beaute
krem do twarzy, infuzyjny, odmładzający, 65+, dzień/noc 50 ml
25,99 zł
100 ml = 51,98 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
TYLKO U NAS
Bielenda Skinclinic Professional płatki tonizująco-nawilżające z kwasem hialuronowym, białe opakowanie, 50 sztuk, widok z przodu.
4,7
Bielenda Skin Clinic Professional Kwas Hialuronowy
płatki do twarzy, tonizująco-nawilżające 50 szt.
Z APKĄ29,99 zł
1 szt. = 0,60 zł
Cena bez apki:39,99 zł
1 szt. = 0,80 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO U NAS
Pomarańczowa tuba got2b CURLZ defining jelly, bez silikonów, do włosów kręconych, redukuje puszenie. Widok z przodu.
4,7
Got2b Curlz
galaretka do stylizacji włosów kręconych 150 ml
31,99 zł
100 ml = 21,33 zł
TYLKO U NAS
Babydream Bezpieczne patyczki higieniczne, 72 szt., biało-niebieskie opakowanie z wiewiórką, bawełna, papierowe patyczki.
5,0
Babydream
patyczki higieniczne 72 szt.
4,29 zł
1 szt. = 0,06 zł
Najniższa cena: 4,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ISANA intensywny krem do rąk Mocznik w białej tubce z czerwoną nakrętką, do bardzo suchej skóry, widok z przodu.
4,8
Isana
krem do rąk z 5% zawartością mocznika 100 ml
4,39 zł
100 ml = 4,39 zł
Najniższa cena: 5,99 zł