4,8
Colgate Advanced White Charcoal
pasta do zębów wzbogacona o aktywny węgiel, wybielająca 75 ml
5,99 zł
100 ml = 7,99 złNajniższa cena: 10,99 zł
Your Kaya Hydro Balance
krem do twarzy o obniżonym pH, ceramidowy, lekki 50 ml
58,99 zł
100 ml = 117,98 złNajniższa cena: 99,99 zł
4,4
Efektima Active Skincare Caffeine & Collagen
multi-płatki hydrożelowe, pod oczy, na powieki, okolice między brwiami oraz okolice ust 120 szt.
36,99 zł
1 szt. = 0,31 zł4,9
For Your Beauty
szczotka do włosów, nadająca połysk 1 szt.
18,99 zł
1 szt. = 18,99 złNajniższa cena: 22,99 zł
4,9
Babydream Extra Sensitive
chusteczki nawilżane do twarzy i rąk, nieperfumowane 25 szt.
3,99 zł
1 szt. = 0,16 zł4,9
AA Wings of Color Power of Glow
rozświetlacz do twarzy i ciała, wypiekany 4 g
Z APKĄ31,99 zł
100 g = 799,75 złCena bez apki:47,99 zł
100 g = 1199,75 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
AA Wings of Color Hazel Light
bronzer do twarzy, kremowy, nr 01 Honey Brown 15 g
59,99 zł
100 g = 399,93 zł4,9
Syoss Oleo Intense
farba do włosów, trwała, bez amoniaku, nr 4-23 Burgund 1 szt.
28,49 zł
1 szt. = 28,49 złNajniższa cena: 35,99 zł
4,6
Hairmate Smoothie
odżywka do włosów, wygładzająca, odżywiająca, przywracająca blask 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł4,8
Dermika Luxury Ceramides
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy, Regeneracja, 50+, na dzień i na noc 50 ml
45,99 zł
100 ml = 91,98 złNajniższa cena: 75,99 zł
4,8
Farmona Radical
szampon do włosów osłabionych i wypadających, wzmacniający, z argininą 400 ml
14,99 zł
100 ml = 3,75 zł4,6
Isana Perfect Shape
maszynka do golenia, z wkładem, 4-ostrzowa, dla kobiet 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł4,7
Kimoco Beauty S.O.S. Express Lifting Therapy
maska na szyję z hydrożelu, wypełniająca 35 g
7,49 zł
100 g = 21,40 złNajniższa cena: 9,49 zł























