4,5
Delia Cosmetics Cameleo Coloring Shampoo
szampon koloryzujący do włosów, nr 5.0 Jasny Brąz 46 ml
5,99 zł
100 ml = 13,02 zł5,0
Esponjabon Salicylic Acid
gąbka z mydłem 2w1, z kwasem salicylowym 120 g
Z APKĄ14,99 zł
100 g = 12,49 złCena bez apki:19,99 zł
100 g = 16,66 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
4,8
NAM Black Rose & Botox Like
korektor do twarzy, nr 02N Naked 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 złNajniższa cena: 42,99 zł
4,8
Garnier Fructis Keratin Sleek
maska do włosów suchych 370 ml
23,99 zł
100 ml = 6,48 złNajniższa cena: 33,99 zł
4,8
Prokudent Junior 6+
szczoteczka do zębów, różne rodzaje 2 szt.
4,99 zł
1 szt. = 2,50 złNajniższa cena: 5,99 zł
4,9
Pantene Pro-V Active Nutri-Plex Intensive Repair
szampon do włosów z odżywką, 3w1, włosy zniszczone 325 ml
19,99 zł
100 ml = 6,15 zł4,3
AA Wings of Color Trust Your Wings Stay True
mgiełka utrwalająca makijaż, matująca, 80 ml
52,99 zł
100 ml = 66,24 zł4,8
Garnier Fructis Hair Food Cocoa Butter
maska do włosów, wygładzająca 400 ml
28,49 zł
100 ml = 7,12 zł4,9
enerBiO
batony z Orzeszkami Ziemnymi i Migdałami 75 g
7,29 zł
100 g = 9,72 złNajniższa cena: 7,99 zł
3,5
Ewa Schmitt Fun Nails
folia transferowa do paznokci, Koronka, różne rodzaje 1 szt.
3,99 zł
1 szt. = 3,99 zł4,9
Biały Jeleń
żel do higieny intymnej, wspomaga odbudowę naturalnej mikroflory 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 zł4,6
Fusswohl
wkładki do butów amortyzujące pięty, żelowe 2 szt.
Z APKĄ8,79 zł
1 szt. = 4,40 złCena bez apki:11,49 zł
1 szt. = 5,75 zł
Najniższa cena: 11,49 zł























