4,9
Facelle Soft & Care
pianka do higieny intymnej 250 ml
6,69 zł
100 ml = 2,68 złNajniższa cena: 7,49 zł
4,9
Wibo Cheek to Cheek
róż do policzków, nr 4; 3,5 g
12,99 zł
100 g = 371,14 złNajniższa cena: 23,49 zł
4,4
AA Wings of Color Trust Your Wings
masełko-serum do ust, nawilżające, nr 02 Pink Pudding 10 ml
36,99 zł
100 ml = 369,90 zł4,8
Blend-a-med 3D White
pasta do zębów, usuwa przebarwienia, Arctic Fresh 75 ml
8,49 zł
100 ml = 11,32 zł4,8
Garnier Fructis Keratin Sleek
maska do włosów suchych 370 ml
23,99 zł
100 ml = 6,48 złNajniższa cena: 33,99 zł
4,9
Pantene Pro-V Active Nutri-Plex Intensive Repair
szampon do włosów z odżywką, 3w1, włosy zniszczone 325 ml
19,99 zł
100 ml = 6,15 zł4,9
Biały Jeleń
żel do higieny intymnej, wspomaga odbudowę naturalnej mikroflory 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 zł4,9
L'Oréal Paris Elseve Dream Long
szampon do włosów, odbudowujący, z keratyną i olejkiem rycynowym, włosy długie i zniszczone 400 ml
20,99 zł
100 ml = 5,25 zł4,5
Neboa Extra Volume
pianka do włosów każdego rodzaju, dodająca objętości 200 ml
28,99 zł
100 ml = 14,50 zł4,9
OnlyBio Hair In Balance Kids
odżywka do włosów, falowanych i kręconych, od 1. roku życia 200 ml
17,99 zł
100 ml = 9,00 złNajniższa cena: 23,99 zł
4,6
Fusswohl
wkładki do butów amortyzujące pięty, żelowe 2 szt.
Z APKĄ8,79 zł
1 szt. = 4,40 złCena bez apki:11,49 zł
1 szt. = 5,75 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
4,8
Bielenda Collagen Jelly Lip
serum do ust, delikatnie złuszczające, z kwasami PHA 10 g
Z APKĄ11,49 zł
100 g = 114,90 złCena bez apki:14,99 zł
100 g = 149,90 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
4,7
For Your Beauty Manicure
nożyczki do paznokci z wąską końcówką, różne kolory 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 złNajniższa cena: 17,99 zł
4,6
Eveline Cosmetics Variété Lashes Show
tusz do rzęs, pogrubiający, wydłużający, Extra Black 10 ml
35,99 zł
100 ml = 359,90 zł4,8
Prokudent Junior 6+
szczoteczka do zębów, różne rodzaje 2 szt.
4,99 zł
1 szt. = 2,50 złNajniższa cena: 5,99 zł























