4,9
Elmex Caries Protection Extra Fresh
pasta do zębów przeciw próchnicy, odświeżająca oddech 75 ml
16,99 zł
100 ml = 22,65 zł4,9
Isana Love Your Skin
fluid przeciwzmarszczkowy, na dzień, SPF 50 30 ml
18,99 zł
100 ml = 63,30 złNajniższa cena: 23,99 zł
4,9
Neboa Kids
szampon do włosów każdego rodzaju, delikatny, do codziennego stosowania, 1+; 300 ml
26,99 zł
100 ml = 9,00 zł4,6
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów, humektantowa 50 ml
4,79 zł
100 ml = 9,58 złNajniższa cena: 7,49 zł
4,6
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Marshmallow Blonde 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,9
Tuli Labs
rozświetlacz do twarzy, żelowy, Silver 14 g
27,49 zł
100 g = 196,36 złNajniższa cena: 49,99 zł
4,8
ICE Professional Keep My Blonde
szampon do włosów farbowanych, tonowanych lub rozjaśnianych na chłodny blond 250 ml
28,99 zł
100 ml = 11,60 złMiya Cosmetics Y.YOU lipp.ie
masełko do ust, regeneracyjne 4 g
25,99 zł
100 g = 649,75 zł4,9
Flink&Sauber
ściereczka domowa z motywem, rozm. 35 x 35 cm, różne rodzaje 4 szt.
4,19 zł
1 szt. = 1,05 zł4,7
Hair Expert
spray termoochornny do włosów, wygładzający z 24k złotem i ekstraktem monoi 140 ml
23,99 zł
100 ml = 17,14 zł4,9
Zdrowe Pola SuperFood
babka płesznik 200 g
Z APKĄ7,29 zł
100 g = 3,65 złCena bez apki:9,99 zł
100 g = 5,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
4,7
Pusheen
żel pod prysznic o zapachu Truskawki i Borówki 400 ml
Z APKĄ12,99 zł
100 ml = 3,25 złCena bez apki:15,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
5,0
Made in Lab. Prive Golden Muse
perfumy dla kobiet 50 ml
57,99 zł
100 ml = 115,98 złNajniższa cena: 79,99 zł























