5,0
Jmella in France Sparkling Rose
odżywka do włosów zniszczonych i farbowanych, regenerująca, perfumowana 500 ml
32,99 zł
100 ml = 6,60 złNajniższa cena: 49,99 zł
4,8
Winston
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, z indykiem i ryżem 150 g
2,49 zł
100 g = 1,66 zł5,0
Bielenda Plumping PDRN Glossy
balsam do ust, nawilżający, Caramel Melt 10 g
21,49 zł
100 g = 214,90 zł4,6
Alterra Volume
puder do stylizacji włosów, Papaja Bio 20 g
Z APKĄ16,99 zł
100 g = 84,95 złCena bez apki:21,49 zł
100 g = 107,45 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
4,8
Dove Body Love Summer Revived
balsam do ciała z samoopalaczem, do średniej i ciemnej karnacji 200 ml
39,99 zł
100 ml = 20,00 zł4,7
Isana
pomadka do ust, ochronna, Classic, zestaw 2 x 4,8 g
5,79 zł
100 g = 60,31 złNajniższa cena: 7,99 zł
4,9
Schwarzkopf Gliss Ultimate Repair
odżywka do włosów mocno zniszczonych, ekspresowa 200 ml
21,99 zł
100 ml = 11,00 zł4,7
Neboa Glossy Hair
mgiełka do włosów każdego rodzaju, przeciw elektryzowaniu się 100 ml
28,99 zł
100 ml = 28,99 zł5,0
Wierzbicki & Schmidt
odżywka do włosów, ceramidowa regeneracja, bez spłukiwania 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 złNajniższa cena: 28,99 zł
5,0
Wierzbicki & Schmidt
maska do włosów, laminująca, 250 ml
21,49 zł
100 ml = 8,60 złNajniższa cena: 31,99 zł
4,8
OnlyBio Hair In Balance Kids
odżywka do włosów, rozplątująca długie włosy, od 1.roku życia 200 ml
23,99 zł
100 ml = 12,00 zł4,8
Jaguar Classic Chromite
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
67,99 zł
100 ml = 67,99 złNajniższa cena: 119,99 zł
4,9
Mixa Urea Cica Repair+
krem multifunkcyjny do twarzy, ciała i dłoni, regenerujący 150 ml
24,99 zł
100 ml = 16,66 zł4,9
Mixa Ceramide Protect
krem do twarzy, ciała i dłoni, nawilżający, ochronny 400 ml
53,99 zł
100 ml = 13,50 zł4,8
Bielenda Cera Lipidium
emulsja do mycia ciała, multiceramidowa 300 ml
17,99 zł
100 ml = 6,00 złNajniższa cena: 26,99 zł
2,5
Dermika Luxury Peptides
maska w płachcie, multi peptydowa 1 szt.
13,49 zł
1 szt. = 13,49 złNajniższa cena: 16,99 zł
4,8
Neboa 1-Minute Shot
maska do włosów, głębokie nawilżenie, Kwas Hialuronowy 25 ml
8,99 zł
100 ml = 35,96 zł4,9
Corega
krem mocujący do protez zębowych, delikatnie Miętowy 70 g
23,99 zł
100 g = 34,27 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,9
Cantu Avocado
szampon do włosów, nawilżający 400 ml
Z APKĄ31,99 zł
100 ml = 8,00 złCena bez apki:41,99 zł
100 ml = 10,50 zł
Najniższa cena: 41,99 zł























