TYLKO U NAS
MOAN VIDA nawilżające masło do ciała w matowym, koralowym słoiczku z jasnoróżową pokrywką.
4,7
Moan Vida
masło do ciała, odżywcze 200 ml
34,99 zł
100 ml = 17,50 zł
TYLKO U NAS
Czarna maszynka do włosów IDEENWELT, ostrze stalowe, opakowanie, grzebień i nasadka na drewnianym blacie.
4,8
Ideenwelt
maszynka do strzyżenia włosów 1 szt.
35,99 zł
1 szt. = 35,99 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
MEGA!
Tołpa Dermo Hair szampon przeciw wypadaniu włosów. Przezroczysta butelka z pompką, fioletowa etykieta, widok z przodu.
4,9
Tołpa Dermo Hair Wypadanie.
szampon do włosów, wzmacniający, przeciw wypadaniu 250 ml
21,99 zł
100 ml = 8,80 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO ONLINE
Różowy, żebrowany wibrator punktu G Posh So Divine z zakrzywioną główką, obok różowego opakowania.
4,0
So Divine Pash
wibrator punktu G, prążkowany 1 szt.
149,99 zł
1 szt. = 149,99 zł
TYLKO U NAS
LEO Rollsy truskawkowe 50g, naturalne i bez cukru, w przezroczystej folii w brązowej torbie, z przodu.
4,7
LEO Dried Fruits
rollsy truskawkowe, naturalne 50 g
18,49 zł
100 g = 36,98 zł
o.b. ExtraProtect Normal, opakowanie 16 tamponów bez aplikatora, niebiesko-fioletowe z logo i wyeksponowanym tamponem.
4,8
o.b. ExtraProtect
tampony higieniczne, Normal 16 szt.
19,99 zł
1 szt. = 1,25 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała tubka peelingu do twarzy Isana z witaminą C i BHA, pomarańczowe detale, widok z przodu.
4,8
Isana
peeling do twarzy, z witaminą C 75 ml
4,79 zł
100 ml = 6,39 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Otwarty zestaw Miss Sporty Studio Eyebrow Kit z dwoma odcieniami brązowego cienia i pędzelkami.
4,8
Miss Sporty Studio Eyebrow Kit
zestaw do makijażu brwi, nr 001 Medium Brown 1 szt.
12,49 zł
100 g = 520,42 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
NOWETYLKO U NAS
Jelly Nail Serum lakier w szklanej butelce, odcień różowobrązowy, z błyszczącą nakrętką. Widok frontalny.
Ados Jelly Nail Serum
lakier do paznokci, nr 07 Taupe Touch 6 ml
9,49 zł
100 ml = 158,17 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
MEDISEPT Płyn do dezynfekcji stóp i butów, biało-fioletowy spray, widok z przodu, zabija 99,99% zarazków.
4,9
Medisept
płyn do dezynfekcji stóp i butów 100 ml
11,49 zł
100 ml = 11,49 zł
Najniższa cena: 14,49 zł