MEGA!
Tołpa Dermo Hair szampon przeciw wypadaniu włosów. Przezroczysta butelka z pompką, fioletowa etykieta, widok z przodu.
4,9
Tołpa Dermo Hair Wypadanie.
szampon do włosów, wzmacniający, przeciw wypadaniu 250 ml
21,99 zł
100 ml = 8,80 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
LEO Rollsy truskawkowe 50g, naturalne i bez cukru, w przezroczystej folii w brązowej torbie, z przodu.
4,7
LEO Dried Fruits
rollsy truskawkowe, naturalne 50 g
18,49 zł
100 g = 36,98 zł
TYLKO U NAS
Biała tubka Isana Professional Plex Maske z różowym pasem, Kerarice i fitoproteinami, widok z przodu.
4,7
Isana Professional Plex
maska do włosów 125 ml
15,99 zł
100 ml = 12,79 zł
o.b. ExtraProtect Normal, opakowanie 16 tamponów bez aplikatora, niebiesko-fioletowe z logo i wyeksponowanym tamponem.
4,8
o.b. ExtraProtect
tampony higieniczne, Normal 16 szt.
19,99 zł
1 szt. = 1,25 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała tubka peelingu do twarzy Isana z witaminą C i BHA, pomarańczowe detale, widok z przodu.
4,8
Isana
peeling do twarzy, z witaminą C 75 ml
4,79 zł
100 ml = 6,39 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Otwarty zestaw Miss Sporty Studio Eyebrow Kit z dwoma odcieniami brązowego cienia i pędzelkami.
4,8
Miss Sporty Studio Eyebrow Kit
zestaw do makijażu brwi, nr 001 Medium Brown 1 szt.
12,49 zł
100 g = 520,42 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
Max Factor 2000 Calorie czarny tusz do rzęs, otwarty, ze szczoteczką z brązowym włosiem, widok z przodu.
4,7
Max Factor 2000 Calorie
tusz do rzęs, pogrubiający, nr 01 Black 9 ml
18,49 zł
100 ml = 205,44 zł
Cena regularna:34,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
MEDISEPT Płyn do dezynfekcji stóp i butów, biało-fioletowy spray, widok z przodu, zabija 99,99% zarazków.
4,9
Medisept
płyn do dezynfekcji stóp i butów 100 ml
11,49 zł
100 ml = 11,49 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Cera Lipidum emulsja do ciała, biała butelka z pompką. Odbudowa i ochrona dla bardzo suchej skóry.
4,8
Bielenda Cera Lipidium
emulsja do mycia ciała, multiceramidowa 300 ml
17,99 zł
100 ml = 6,00 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
For Your Beauty szczotka do masażu głowy: drewniana z beżowymi stożkowymi wypustkami obok opakowania.
5,0
For Your Beauty
szczotka do masażu głowy 1 szt.
15,99 zł
1 szt. = 15,99 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
TYLKO U NAS
Skarpetki złuszczające érnè w białej saszetce z grafiką stóp, widok z przodu. Z 7% kwasami AHA i mocznikiem.
4,6
erne
skarpetki złuszczające do stóp 1 para
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł
TYLKO U NAS
Altapharma sól kąpielowa Gelenk & Muskel w saszetce. Biała z zielenią i pomarańczą, ziołowe ilustracje.
4,9
Altapharma
sól morska do kąpieli, z olejkami eterycznymi, rozmaryn i eukaliptus 80 g
Z APKĄ3,79 zł
100 g = 4,74 zł
Cena bez apki:4,79 zł
100 g = 5,99 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MAM WIĘCEJTYLKO U NAS
Nawilżający żel pod prysznic Biały Jeleń Kozie Mleko, biała butelka, 200 ml więcej, widok z przodu, +66%.
4,9
Biały Jeleń
żel pod prysznic, Nawilżający, Kozie Mleko 500 ml
9,99 zł
100 ml = 2,00 zł
TYLKO U NAS
Dwa turkusowe wałki For Your Beauty, samoprzylepne, Ø 50 mm, z częścią opakowania Rossmann w tle.
4,8
For Your Beauty
wałki do włosów, śr. 50 mm 2 szt.
6,19 zł
1 szt. = 3,10 zł
Najniższa cena: 7,49 zł