TYLKO U NAS
Altapharma sól kąpielowa Gelenk & Muskel w saszetce. Biała z zielenią i pomarańczą, ziołowe ilustracje.
4,9
Altapharma
sól morska do kąpieli, z olejkami eterycznymi, rozmaryn i eukaliptus 80 g
Z APKĄ3,79 zł
100 g = 4,74 zł
Cena bez apki:4,79 zł
100 g = 5,99 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
MAM WIĘCEJTYLKO U NAS
Nawilżający żel pod prysznic Biały Jeleń Kozie Mleko, biała butelka, 200 ml więcej, widok z przodu, +66%.
4,9
Biały Jeleń
żel pod prysznic, Nawilżający, Kozie Mleko 500 ml
9,99 zł
100 ml = 2,00 zł
TYLKO U NAS
Dwa turkusowe wałki For Your Beauty, samoprzylepne, Ø 50 mm, z częścią opakowania Rossmann w tle.
4,8
For Your Beauty
wałki do włosów, śr. 50 mm 2 szt.
6,19 zł
1 szt. = 3,10 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Alouette chusteczki kosmetyczne 60 szt., cylindryczne opakowanie granatowe ze złotymi falami, widok z przodu.
4,8
Alouette
chusteczki kosmetyczne, 3-warstwowe, różne rodzaje 60 szt.
7,49 zł
1 szt. = 0,12 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Drewniana szczotka do rozczesywania włosów Jean Louis David z włosiem dzika, na opakowaniu.
4,5
Jean Louis David
szczotka do włosów, 100 % włosie z dzika 1 szt.
21,99 zł
1 szt. = 21,99 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
Białe opakowanie Rossmann For Your Beauty, rękawiczki do pielęgnacji dłoni. Widok z przodu, różowe elementy i kontur dłoni.
4,8
For Your Beauty
rękawiczki do pielęgnacji dłoni 1 para
13,49 zł
1 szt. = 13,49 zł
TYLKO U NAS
Unisex woda perfumowana Joanna Krupa Yourself w złotej butelce i czarnym pudełku obok, widok frontalny.
4,9
Esotiq Joanna Krupa Yourself
woda perfumowana unisex 30 ml
95,99 zł
100 ml = 319,97 zł
TYLKO U NAS
altapharma Rücken & Schulter Meeressalz-Bad, biała saszetka z rysunkiem jałowca i imbiru, widok z przodu.
4,9
Altapharma
sól morska do kąpieli, z Jałowcem i olejkiem Wintergreen i Imbirem 80 g
Z APKĄ3,79 zł
100 g = 4,74 zł
Cena bez apki:4,79 zł
100 g = 5,99 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
NOWETYLKO U NAS
Anwen Hairspresso szampon nabłyszczający w brązowej tubce z czarną nakrętką, widok z przodu, zapach kawy.
5,0
Anwen Hairspresso
szampon do włosów, nabłyszczający 200 ml
29,99 zł
100 ml = 15,00 zł
MEGA!TYLKO U NAS
ISANA Kremowe Mydło Oliwka, jasnozielona butelka z białą pompką, ilustracja oliwek. Widok z przodu.
4,9
Isana
mydło w płynie, kremowe, Oliwka 500 ml
2,79 zł
100 ml = 0,56 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
TYLKO U NAS
Odświeżający dezodorant do stóp Fusswohl Rossmann, biało-niebieski spray z cytryną, 24h ochrona.
4,8
Fusswohl
dezodorant do stóp, odświeżający 200 ml
6,99 zł
100 ml = 3,50 zł