MAM WIĘCEJTYLKO U NAS
Serum Bielenda Skinclinic Ferment Ryżowy w transparentnej butelce z pipetą i pudełku, +50% większa pojemność.
4,8
Bielenda Skin Clinic Professional Ferment Ryżowy
serum do twarzy, chroniące mikrobiom, na dzień i na noc 45 ml
Z APKĄ25,99 zł
100 ml = 57,76 zł
Cena bez apki:33,99 zł
100 ml = 75,53 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Niebieska pasta Tołpa Fresh & White White ON Strong Mint. Wybiela zęby do 3 odcieni. Tubka i pudełko, widok z przodu.
4,9
Tołpa White ON Fresh & White
pasta do zębów, Mocna Mięta 75 ml
13,99 zł
100 ml = 18,65 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowy balsam do ust FaceBoom Nutri Cotton Candy, tubka z przodu na tle różowej smugi produktu.
4,5
FaceBoom Nutri
balsam do ust, regenerujący, Cotton Candy 10 g
9,99 zł
100 g = 99,90 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
Prokudent Ultimate Fresh pasta do zębów, niebieska tubka, przód. Świeży oddech, formuła bez mikroplastiku.
4,8
Prokudent Ultimate Fresh
pasta do zębów, do całościowej pielęgnacji zębów i języka 75 ml
Z APKĄ5,69 zł
100 ml = 7,59 zł
Cena bez apki:6,99 zł
100 ml = 9,32 zł
Najniższa cena: 6,79 zł
TYLKO U NAS
Biała tubka żelu Isana do mycia bez mydła z aloesem i ogórkiem, dla skóry normalnej i mieszanej, widok z przodu.
4,8
Isana
żel do mycia twarzy, bez mydła, oczyszczający 150 ml
10,99 zł
100 ml = 7,33 zł
MEGA!NOWE
Czarna butelka szamponu laminującego WS ACADEMY z białkami i efektem Glass Hair, widok z przodu.
4,0
Wierzbicki & Schmidt
szampon do włosów, laminacja i blask 250 ml
21,49 zł
100 ml = 8,60 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
TYLKO U NAS
Jasnoniebieska tubka Isana Intensive Pflege Vaseline, widok z przodu, z logo Rossmann, bezzapachowa.
4,8
Isana
wazelina pielęgnacyjna 75 ml
3,99 zł
100 ml = 5,32 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Routines Next Gen Oil Control Mist, zielona mgiełka z 4% AHA i 5% Niacinamide, redukująca przetłuszczanie, widok z przodu.
4,7
Routines Next Gen
mgiełka do twarzy, seboregulująca 100 ml
21,49 zł
100 ml = 21,49 zł
Najniższa cena: 35,99 zł
MEGA!
Purple Lady Speed Stick Antiperspirant-Deodorant Gel Breath of Freshness, 48H protection, front view.
4,9
Lady Speed Stick Breath of Freshness
antyperspirant w żelu, dla kobiet, 48h 65 g
16,99 zł
100 g = 26,14 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
Niebieska puszka NIVEA Creme krem uniwersalny z białym logo, widok z góry pod kątem.
4,9
NIVEA Creme
krem uniwersalny, do twarzy, ciała i dłoni 400 ml
28,99 zł
100 ml = 7,25 zł
Najniższa cena: 35,99 zł