4,9
L'Oréal Paris Revitalift
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy, silnie ujędrniający, na dzień 50 ml
49,99 zł
100 ml = 99,98 zł4,8
Ideenwelt
suszarka do włosów, turystyczna, składana, 1300W, Czarna 1 szt.
41,99 zł
1 szt. = 41,99 zł4,8
Persil Deep Clean
proszek do prania tkanin kolorowych 1,65 kg
31,99 zł
1 kg = 19,39 złNajniższa cena: 47,99 zł
4,4
Domol Perfume & Style
patyczki zapachowe, Kwiat Migdałowca i Jaśmin 90 ml
15,49 zł
100 ml = 17,21 złNajniższa cena: 18,99 zł
4,9
Philips Sonicare 3100
szczoteczka do zębów, soniczna, Marine Blue, HX4031/24 1 szt.
189,99 zł
1 szt. = 189,99 zł4,7
Kimoco Young
płatki pod oczy z ekstraktami z arbuza i aloesu, nawilżająco-odświeżające 40 g
12,49 zł
100 g = 31,23 zł4,8
Routines by Alkmie
tonik do twarzy, rozświetlający, z wit. C 150 ml
21,99 zł
100 ml = 14,66 złNajniższa cena: 33,99 zł
4,4
Wierzbicki & Schmidt TriComplex
lakier do włosów, teksturyzujący, nadający objętość i sprężystość 200 ml
22,99 zł
100 ml = 11,50 złNajniższa cena: 34,99 zł
4,8
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci, typu Banan, różne rodzaje 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 złNajniższa cena: 7,49 zł
Made in Lab. Prive Obsidian Heat
perfumy dla mężczyzn, 50 ml
57,99 zł
100 ml = 115,98 złNajniższa cena: 79,99 zł
4,4
Made in Lab. Prive Divine Essence
perfumy dla kobiet 50 ml
47,99 zł
100 ml = 95,98 złNajniższa cena: 79,99 zł
4,8
Neboa Color Shield Blonde
szampon do włosów blond, rozjaśnianych i z pasemkami, ochronny 300 ml
35,99 zł
100 ml = 12,00 zł4,8
Bielenda Skin Clinic Professional Ferment Ryżowy
serum do twarzy, chroniące mikrobiom, na dzień i na noc 45 ml
Z APKĄ25,99 zł
100 ml = 57,76 złCena bez apki:33,99 zł
100 ml = 75,53 zł
Najniższa cena: 33,99 zł























