Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
NYX Buttermelt bronzer, kompakt w rdzawym kolorze, otoczony rozsypanym pudrem. Długotrwały, widok z góry.
NYX Professional Makeup Buttermelt
bronzer do twarzy, nr 3.5 Butta D Down 5 g
61,99 zł
100 g = 1239,80 zł
TYLKO ONLINE
Barr Rice Barrier Gel Cleanser 150ml, przezroczysta butelka z beżową pompką i ryżem, na tle delikatnego żelu.
Barr Cosmetics Rice Barrier
żel do mycia twarzy, z ekstraktem z ryżu 150 ml
99,99 zł
100 ml = 66,66 zł
Otwarty, okrągły róż Bourjois Little Round Pot w odcieniu koralowym, ukazujący wypiekany puder dla promiennych policzków.
5,0
Bourjois Little Round Pot
róż do policzków, nr 16 Love-struck Rose 2,5 g
59,99 zł
100 g = 2399,60 zł
Czarne rajstopy Gatta DOTSY 20 den w delikatne kropki, prezentowane na nogach modelki. Widoczne opakowanie produktu.
4,9
Gatta Dotsy
rajstopy 20den, nero 4-L 1 para
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Młody Jęczmień suplement diety, zielono-białe pudełko z kobietą i napisem 'zielona herbata', ujęcie kątowe.
4,7
Młody Jęczmień
tabletki, suplement diety 60 szt.
24,99 zł
1 szt. = 0,42 zł
Czarny lakier Semilac 962 Magnetic Mocha i próbka jasnoróżowego magnetycznego lakieru hybrydowego z brokatem.
Semilac Magnetic Effect
lakier hybrydowy, nr 962 Magnetic Mocha 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
TYLKO ONLINE
Tubka balsamu Catrice Butter Drippin' Glossy Lip Balm 020 Maple Latte, w ciepłym, błyszczącym odcieniu nude.
5,0
Catrice Butter Drippin' Glossy
balsam do ust, nr 020 Maple Latte 10 ml
15,49 zł
100 ml = 154,90 zł
TYLKO ONLINE
Kwadratowy róż w kremie Pastel Profashion, beżowy kompakt z czarnym napisem 'PASTEL CREAM BLUSH BLENDABLE'.
Pastel
róż do policzków, w kremie, nr 45; 3,5 g
15,99 zł
100 g = 456,86 zł
TYLKO ONLINE
Jasnoróżowa konturówka Revolution Blur Lip Shaper z brązową końcówką i aplikatorem blur, widok przód.
Revolution Blur Lip Shaper
konturówka do ust, kremowa, Dusky Fawn 0,6 g
34,99 zł
100 g = 5831,67 zł
Marilyn: czarne, okrągłe satynowe osłonki na brodawki, samoprzylepne, widoczne na nagim torsie. 5 sztuk.
Marilyn
osłonki na brodawki, satynowe, Ring, Black 5 par
21,49 zł
1 szt. = 2,15 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
Lovi Prime dynamiczne smoczki silikonowe, fioletowy i biały, 18m+, w niebieskim opakowaniu z etykietą.
5,0
Lovi Prime
smoczek dynamiczny, silikonowy, 18m+ 2 szt.
44,99 zł
1 szt. = 22,50 zł
Tonik Skin 1004 Centella Poremizing Clear Toner w pudełku z górskim pejzażem, widok pod kątem.
5,0
SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing
toner do twarzy, normalizujący 210 ml
109,99 zł
100 ml = 52,38 zł
Krojony chleb bezglutenowy wieloziarnisty Natura 350g w brązowej folii, widok z boku pod kątem.
4,9
Naura
bochenek bezglutenowy, krojony, Wieloziarnisty 350 g
13,49 zł
100 g = 3,85 zł
Krem Dermika Vitamin P Plus przeciwzmarszczkowy w białym słoiku z zieloną etykietą i złotą nakrętką, widok z przodu.
4,9
Dermika Vitamin P Plus
krem do twarzy, nawilżający, przeciwzmarszczkowy do cery naczynkowej, na dzień i na noc, 50 ml
75,99 zł
100 ml = 151,98 zł
TYLKO ONLINE
MUA Multi Lip Nude Edition, matowa szminka i błyszczyk w beżowym odcieniu, otwarty, widok z przodu.
MUA MakeUp Academy Multi Lip
pomadka i błyszczyk do ust, Mocha 1 szt.
21,99 zł
1 szt. = 21,99 zł
TYLKO ONLINE
Zestaw 3 nawilżających błyszczyków Profusion w odcieniach nude: jasny róż, brzoskwinia, pudrowy róż, widok z przodu.
Profusion Cosmetics Lip Trio
błyszczyki do ust, Nudes 168 g
59,99 zł
100 g = 35,71 zł
TYLKO ONLINE
Dr. Oracle Centella Biome Cica Pore Pad: błękitne pudełko i biały słoik łagodzących, nawilżających płatków.
Dr. Oracle Centella Biome
płatki do twarzy, tonizujące, łagodząco-nawilżające 75 szt.
99,99 zł
1 szt. = 1,33 zł
Sally Hansen Salon Effects Press-On "Affairy To Remember", jasnofioletowe paznokcie z perłowym gradientem, widok z przodu.
4,3
Sally Hansen Salon Effects Perfect Press-On
sztuczne paznokcie, nr SV401 Affairy To Remember 30 szt.
43,99 zł
1 szt. = 1,47 zł
Męskie skarpetki urodzinowe SOXO 100 lat w opakowaniu w kształcie tortu. Granatowe, wzór z imprezowymi motywami, widok z przodu.
5,0
Soxo
skarpetki męskie, Sto lat!, rozm. 40-45 1 para
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
TYLKO ONLINE
Bubylicious naturalna kość do żucia dla dorosłych psów, smak kaczki i jabłka, front opakowania.
BUBAlicious Adult
karma uzupełniająca dla dorosłych psów, Kość do żucia, Kaczka z Jabłkiem 115 g
19,99 zł
100 g = 17,38 zł
Różowe opakowanie plastrów Tanita SkinLab do depilacji twarzy CICA & Squalane, z zielonym bokiem, lekko pod kątem.
4,5
Tanita SkinLab
plastry do depilacji twarzy z woskiem, skóra sucha i wrażliwa, CICA i Skwalan 12 szt.
11,99 zł
1 szt. = 1,00 zł
Real Techniques Miracle Complexion Sponge z etui podróżnym, pomarańczowo-różowa, w przezroczystym opakowaniu.
5,0
Real Techniques
gąbeczka do makijażu z etui 1 szt.
44,99 zł
1 szt. = 44,99 zł
TYLKO ONLINE
Fioletowe, ozdobne lusterko NYX Bridgerton Royal Reflections. Przód w opakowaniu i tył z grawerem.
NYX Professional Makeup Bridgerton
lusterko do makijażu 1 szt.
74,99 zł
1 szt. = 74,99 zł
Ardell Mega Volume 250, czarne sztuczne rzęsy w przezroczystym opakowaniu z fioletowym nagłówkiem.
5,0
Ardell Mega Volume
sztuczne rzęsy, nr 250 1 szt.
34,99 zł
1 szt. = 34,99 zł
z1354

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone