TYLKO U NAS
Pheym FINESS, fioletowy perfum w smukłej butelce podróżnej, obok pudełka z borówkami. Widok pod kątem.
4,8
Pheym. Finess
woda toaletowa dla kobiet 50ml
Z APKĄ33,99 zł
100 ml = 67,98 zł
Cena bez apki:49,99 zł
100 ml = 99,98 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Batiste Dry Shampoo Fresh Vanilla w różowo-białej butelce z ilustracjami gruszek, makaroników i kwiatów, widok z przodu.
4,6
Batiste Fresh Vanilla
suchy szampon do włosów 200 ml
19,99 zł
100 ml = 10,00 zł
TYLKO U NAS
Fioletowe opakowanie Plum! Pianotwory do kąpieli z rysunkami królika i jelonka, a pod nim figurki świecące w ciemności.
4,9
Plum! Czyściochowo
pianotwory do kąpieli z figurką fluorescencyjną 6 x 18 g
10,99 zł
100 g = 10,18 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
TYLKO U NAS
Lovely Pump Up ultra czarny eyeliner, pionowy widok żółto-czarnej tubki z rozmytymi, ozdobnymi napisami.
4,9
Lovely Pump Up
eyeliner, Deep Black 1 szt.
23,49 zł
1 szt. = 23,49 zł
NOWETYLKO U NAS
érnè Bio Collagen Deep Repair Mask, biała saszetka z ilustracją twarzy, opisem działania nawilżającego, widok z przodu.
4,7
erne Bio Collagen Deep Repair
maska w płachcie 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
WS Academy pasta modelująca w czarnym słoiku, 75 ml, matowe wykończenie, mocne utrwalenie, widok z przodu.
4,4
Wierzbicki & Schmidt Kontrola + Dyscyplina
pasta do włosów, modelująca, moc utrwalenia 4 75 ml
21,49 zł
100 ml = 28,65 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Czerwona inteligentna maska Selfie Project Thermoglow Mask, zmieniająca kolor pod wpływem ciepła, widok z przodu.
4,7
Selfie Project Intelligent Thermoglow
maska w płachcie, reagująca na ciepło skóry 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MAM WIĘCEJ
Regenerum peeling enzymatyczny do pięt, biały słoik z niebieską etykietą, widok z przodu, oferta +30% produktu.
4,7
Regenerum
peeling do pięt, regeneracyjny, enzymatyczny 65 ml
22,99 zł
100 ml = 35,37 zł