Zwierzęta
rossmann
4,9
Winston
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, z dziczyzną w sosie 100 g
1,79 zł
100 g = 1,79 zł4,8
Winston
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, z jagnięciną i kurczakiem 100 g
1,79 zł
100 g = 1,79 zł4,9
Winston
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, z indykiem i ryżem 100 g
1,79 zł
100 g = 1,79 zł4,8
Winston Gourmet
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, z drobiem w sosie śmietankowym 100 g
2,29 zł
100 g = 2,29 zł4,9
Winston
karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów, o smaku jogurtu i żurawiny 100 g
1,79 zł
100 g = 1,79 zł4,9
Winston Pyszna karma
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, z jagnięciną w galaretce 100 g
1,59 zł
100 g = 1,59 zł4,9
Winston Pyszna karma
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, z indykiem w galaretce 100 g
1,59 zł
100 g = 1,59 zł4,9
Winston Gourmet
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, z wołowiną, kurczakiem i aloesem 100 g
2,29 zł
100 g = 2,29 zł4,9
Winston
żwirek bentonitowy, zbrylający, o zapachu zasypki dla niemowląt 6 l
14,99 zł
1 l = 2,50 złNajniższa cena: 18,99 zł
4,8
Winston Gourmet
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, z kurczakiem i marchewką 100 g
2,29 zł
100 g = 2,29 zł4,9
Winston
karma uzupełniająca dla dorosłych kotów, z łososiem i kurczakiem 128 g
6,39 zł
100 g = 4,99 złNajniższa cena: 7,99 zł
4,9
Winston
karma uzupełniająca dla dorosłych psów, z wołowiną i cielęciną 200 g
3,39 zł
100 g = 1,70 złNajniższa cena: 4,19 zł
4,9
Winston
karma uzupełniająca dla dorosłych psów, kiełbaski z wołowiną i drobiem 8 szt.
5,29 zł
1 szt. = 0,66 zł4,9
Winston
karma uzupełniająca dla dorosłych kotów, chrupiące poduszeczki nadziewane kocią trawą i kocimiętką 50 g
3,29 zł
100 g = 6,58 zł4,9
Winston
karma uzupełniająca dla dorosłych psów, przekąski dentystyczne 203 g
5,99 zł
100 g = 2,95 zł4,9
Winston Snack
karma uzupełniająca dla dorosłych kotów, przekąska z łososiem 50 g
3,29 zł
100 g = 6,58 złJeśli masz w domu czworonożnego pupila, możesz się o niego zatroszczyć podczas wizyty w sklepie Rossmann. W ofercie mamy produkty dla zwierząt - psów i kotów - wielu znanych marek. Karma sucha, mokra oraz przysmaki dostępne są w wielu wariantach: bio, sensitive, dla juniorów, dorosłych i seniorów, a także dla zwierzaków borykających się z nadwagą czy kamieniem nazębnym.
Równie ważna jak dieta jest pielęgnacja futrzaka. Ułatwią ją z pewnością takie akcesoria jak: szampon, płyn do zębów, nawilżane chusteczki, środek odstraszający insekty, specjalne preparaty na zdrowe stawy czy sierść, a także żwirek dla kota oraz płyn do dezynfekcji kuwety. Oferujemy również piłki oraz inne zabawki, które kochają nasi czworonożni przyjaciele.
Równie ważna jak dieta jest pielęgnacja futrzaka. Ułatwią ją z pewnością takie akcesoria jak: szampon, płyn do zębów, nawilżane chusteczki, środek odstraszający insekty, specjalne preparaty na zdrowe stawy czy sierść, a także żwirek dla kota oraz płyn do dezynfekcji kuwety. Oferujemy również piłki oraz inne zabawki, które kochają nasi czworonożni przyjaciele.























