4,9
Babydream Extra Sensitive
chusteczki nawilżane z Aloesem i Alantoiną, pielęgnacyjne 2x80 szt.
11,49 zł
1 szt. = 0,07 zł4,9
Isana
maszynka do golenia, 6-ostrzowa, z obrotową główką, dla kobiet 1 szt.
22,49 zł
1 szt. = 22,49 złNajniższa cena: 33,99 zł
4,9
Avellia Aqua Sense
papier toaletowy, nawilżany, w rolce, zapas do tuby 100 szt.
8,49 zł
1 szt. = 0,08 zł4,8
Neboa Glossy Hair
odżywka do włosów każdego rodzaju, wygładzająca, efekt tafli wody 300 ml
35,99 zł
100 ml = 12,00 zł4,8
Dermika Luxury Ceramides
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy, Ujędrnienie, 70+, na dzień i na noc 50 ml
45,99 zł
100 ml = 91,98 złNajniższa cena: 75,99 zł
4,7
Wierzbicki & Schmidt Tekstura + Objętość
puder do włosów, stylizujący 10 g
21,49 zł
100 g = 214,90 złNajniższa cena: 31,99 zł
4,9
Fluff Superfood
mleko do twarzy, odżywcze, Malina 40 ml
24,49 zł
100 ml = 61,23 złNajniższa cena: 32,99 zł
4,6
Neboa Just Curly
spray do stylizacji włosów podatnych na skręt, efekt plażowych fal, Sól Morska 175 ml
32,99 zł
100 ml = 18,85 zł4,8
DX2
szampon do włosów przeciw siwieniu ciemnych włosów, dla mężczyzn 180 ml
29,99 zł
100 ml = 16,66 zł4,9
Bielenda Hydro Lipidium
balsam do ciała, barierowy, nawilżająco-kojący 300 ml
28,99 zł
100 ml = 9,66 zł4,9
Winston
karma uzupełniająca dla dorosłych psów, przekąski dentystyczne 203 g
5,99 zł
100 g = 2,95 zł4,9
Winston Snack
karma uzupełniająca dla dorosłych kotów, przekąska z łososiem 50 g
3,29 zł
100 g = 6,58 zł






















