Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda Glare Glow mgiełka do twarzy rozświetlająco-ochronna SPF 50, biała butelka, widok z przodu.
4,6
Bielenda Glaze & Glow
mgiełka do twarzy, SPF 50, rozświetlająco-ochronna 75 ml
23,99 zł
100 ml = 31,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
TYLKO U NAS
Białe pudełko Dove Beauty Cream Bar, 4 nawilżające kostki myjące. Widok z przodu, z grafiką mydła.
4,9
Dove
mydło w kostce do rąk, Beauty Cream Bar 4x90 g
23,99 zł
100 g = 6,66 zł
TYLKO U NAS
Czerwony żel Old Spice Captain 3w1, 800ml, butelka z pompką, widok z przodu. Etykieta: Scent of Fierce Ocean, duża kotwica.
4,9
Old Spice Captain
żel pod prysznic dla mężczyzn, 3w1, Fierce Ocean 800 ml
33,99 zł
100 ml = 4,25 zł
TYLKO U NAS
Hairmate Smoothie Oil, wygładzające serum nabłyszczające do włosów, w przezroczystej butelce z liliową nakrętką, widok z przodu.
4,2
Hairmate Smoothie
serum do włosów, odżywiająco-wygładzające, nadające blasku 50 ml
42,99 zł
100 ml = 85,98 zł
TYLKO U NAS
Alouette Deluxe 5-warstwowy papier toaletowy, brzoskwiniowe opakowanie z kwiatami, 4 rolki po 130 listków.
4,9
Alouette Deluxe
papier toaletowy, 5-warstwowy 4 szt.
11,49 zł
1 szt. = 2,87 zł
MAM WIĘCEJTYLKO U NAS
Bielenda Blue Matcha nawilżająco-oczyszczająca pianka do mycia twarzy 50ml WIĘCEJ, biała butelka, z przodu.
4,9
Bielenda Blue Matcha
pianka do mycia twarzy, nawilżająco-oczyszczająca 200 ml
21,99 zł
100 ml = 11,00 zł
TYLKO U NAS
Winston Wyśmienite Kiełbaski dla Kotów z Drobiem i Wątróbką, fioletowa paczka 10x, bez cukru i zbóż, widok przód.
4,9
Winston
karma uzupełniająca dla dorosłych kotów, z drobiem i wątróbką dla kota 10x5 g
6,29 zł
100 g = 12,58 zł
TYLKO U NAS
Żółte opakowanie worków na śmieci Rubin 60L z taśmą, cytrynowym zapachem i grafiką cytrusów.
4,8
Rubin
worki na śmieci z taśmą, poj. 60 L, zapachowe 20 szt.
6,99 zł
1 szt. = 0,35 zł
TYLKO U NAS
Neboa Phyto-Keratin Glow wygładzający szampon do włosów zniszczonych, magenta butelka, widok z przodu.
4,9
Neboa Phyto-Keratin Glow
szampon do włosów zniszczonych i po zabiegach fryzjerskich, wygładzający 300 ml
35,99 zł
100 ml = 12,00 zł
MEGA!TYLKO U NAS
MOAN VIDA nawilżające masło do ciała w matowym, koralowym słoiczku z jasnoróżową pokrywką.
4,7
Moan Vida
masło do ciała, odżywcze 200 ml
23,49 zł
100 ml = 11,75 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
Babydream extra sensitive wet wipes 80 sztuk, z aloesem i alantoiną, bez zapachu, biało-miętowe, widok z przodu.
4,8
Babydream Extra Sensitive
chusteczki nawilżane z Aloesem i Alantoiną, pielęgnacyjne 80 szt.
6,49 zł
1 szt. = 0,08 zł
TYLKO U NAS
Altapharma wodoodporne plastry, białe pudełko z niebieskim napisem i grafiką żółtego plastra z kroplami wody, 40 sztuk.
4,6
Altapharma
plastry z opatrunkiem, wodoodporne 40 szt.
4,49 zł
1 szt. = 0,11 zł
TYLKO U NAS
Kimoco Jelly Mask nawilżająca z kwasem hialuronowym w białej saszetce z niebieskimi napisami, widok z przodu.
4,9
Kimoco Jelly
maska w płachcie, nawilżająca 23 ml
9,49 zł
100 ml = 41,26 zł
TYLKO U NAS
Różowa biodegradowalna szczotka do włosów na brązowym opakowaniu z zielonym liściem i napisem 'eco friendly', widok z przodu.
4,9
Biofriendly
szczotka do włosów, Różowa 1 szt.
26,99 zł
1 szt. = 26,99 zł
TYLKO U NAS
Kimoco Beauty Gold sheet mask, front view, white and gold packaging, for revitalizing, firming & ceramides.
4,9
Kimoco Beauty
maska w płachcie ze złotem koloidalnym i ceramidami, rewitalizująco-ujędrniająca 23 ml
4,79 zł
100 ml = 20,83 zł
TYLKO U NAS
Maska do twarzy Mediheal N.M.F Panthenol Soothing Ampoule Mask, biała saszetka z niebieskim designem, widok z przodu.
4,9
Mediheal N.M.F Panthenol Soothing
maska w płachcie, kojąca 27 ml
12,49 zł
100 ml = 46,26 zł
TYLKO U NAS
Colgate Max White Purple Serum, wybielające serum do zębów, w czerwono-białym pudełku i butelce, widok z przodu.
4,7
Colgate Max White Purple
serum do zębów, wzmacniające wybielanie 40 ml
81,99 zł
100 ml = 204,98 zł
TYLKO U NAS
Granatowa odżywka Bodie-Aid Star Heavy-Duty w butelce sprayu, z różowym napisem 'star', regeneracja, widok przód.
4,8
Stars Bond-Aid
odżywka do włosów, regeneracja i wzmocnienie 150 ml
28,99 zł
100 ml = 19,33 zł
TYLKO U NAS
Srebrne opakowanie Selfie Project Anti-Pimple Metallic Stars, 16 gwiazdek z olejkiem herbacianym, widok z przodu.
4,8
Selfie Project #StopSpots
plastry na wypryski, Metallic Stars 16 szt.
14,99 zł
1 szt. = 0,94 zł
TYLKO U NAS
Facelle wkładki higieniczne ekstra długie, 30 sztuk, różowe opakowanie, widok z przodu, z białą wkładką.
4,8
Facelle
wkładki higieniczne, Ekstra Długie 30 szt.
7,99 zł
1 szt. = 0,27 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie papieru alouette Balsam, 4-warstwowy z masłem shea, 8 rolek po 150 listków, widok z przodu.
4,9
Alouette Balsam
papier toaletowy, 4-warstwowy 8 szt.
15,99 zł
1 szt. = 2,00 zł
TYLKO U NASTYLKO ONLINE
LaQ Men's Set, kartonowe pudełko, trzy żele pod prysznic: Bad Boy, Zapach Seksu i Biznesu, Ryszard z Bieszczad.
5,0
LaQ Czyściopak
zestaw dla mężczyzn, 3 x żel pod prysznic 8w1: Bad Boy + Zapach Seksu i Biznesu + Ryszard z Bieszczad 1 szt.
65,99 zł
1 szt. = 65,99 zł
TYLKO U NAS
Fioletowe opakowanie Winston Delikatne Kiełbaski dla kotów z kurczakiem i kaczką, z kotem i smakołykami.
4,9
Winston
karma uzupełniająca dla dorosłych kotów, delikatne kiełbaski z kurczakiem i kaczką 10x5 g
6,29 zł
100 g = 12,58 zł
TYLKO U NAS
Żółta maskara Lovely Pump Up Classic curling, tuba z motylem obok otwartej, czarnej szczoteczki silikonowej.
4,8
Lovely Pump Up Curling
tusz do rzęs, podkręcający, Czarny 8 g
23,49 zł
100 g = 293,63 zł
z1350

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Darmowy odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone