Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO U NAS
Bielenda Skinclinic Professional płatki tonizująco-nawilżające z kwasem hialuronowym, białe opakowanie, 50 sztuk, widok z przodu.
4,8
Bielenda Skin Clinic Professional Kwas Hialuronowy
płatki do twarzy, tonizująco-nawilżające 50 szt.
39,99 zł
1 szt. = 0,80 zł
TYLKO U NAS
Purple Selfie project Anti-Pimple Hearts pouch, front view. Contains Niacinamide & White Willow Extract to stop spots.
4,8
Selfie Project #StopSpots
plastry na wypryski, Hearts. 20 szt.
14,99 zł
1 szt. = 0,75 zł
TYLKO U NAS
Tutti Frutti Coco Crush peeling cukrowy kokos i migdał w białym słoiku z zielonymi liśćmi, widok pod kątem.
4,8
Farmona Tutti Frutti Coco Crush
peeling do ciała, cukrowy, odżywczy, Kokos + Migdał + Makadamia 300 g
25,99 zł
100 g = 8,66 zł
TYLKO U NAS
Selfie Project ANTI-PIMPLE LEOPARD STARS, 5% CICA, 4% Niacinamide, 16 sztuk, pomarańczowe opakowanie.
4,7
Selfie Project X DRE$$CODE
plastry na wypryski, Leopard Stars 16 szt.
14,99 zł
1 szt. = 0,94 zł
TYLKO U NAS
Biotaniqe Plasterki wygładzające zmarszczki, zielono-złote opakowanie z wizerunkiem kobiety i białą saszetką z 4 plastrami.
4,5
Biotaniqe MultiBioMask
plasterki do twarzy, wygładzające zmarszczki 4 szt.
12,49 zł
1 szt. = 3,12 zł
TYLKO U NAS
Kimoco Beauty Centella sheet mask, white & green sachet, front view, with Centella Asiatica & Trehalose.
4,9
Kimoco Beauty
maska w płachcie z ekstraktem z wąkroty azjatyckiej i trehaloza , kojąco-nawilżająca 23 ml
4,79 zł
100 ml = 20,83 zł
TYLKO U NAS
Zielona, teksturowana torebka Orzechy Nerkowca Genuss Plus od Rossmann, 150g, z rozsypanymi białymi orzechami. Widok z przodu.
4,8
Genuss Plus
orzechy nerkowca 150 g
8,99 zł
100 g = 5,99 zł
TYLKO U NAS
Néboa Phyto-Keratin Glow Wygładzająca odżywka do włosów zniszczonych w magenta butelce, widok z przodu.
4,6
Neboa Phyto-Keratin Glow
odżywka do włosów zniszczonych i po zabiegach fryzjerskich, wygładzająca 300 ml
35,99 zł
100 ml = 12,00 zł
TYLKO U NAS
Fioletowo-różowe opakowanie Carefree Plus Long wkładki higieniczne, 40+6 gratis, widok z przodu, z neutralizacją zapachu.
4,8
Carefree Plus Long
wkładki higieniczne, świeży zapach 46 szt.
18,99 zł
1 szt. = 0,41 zł
TYLKO U NAS
Czarne pudełko prezerwatyw SKYN Supreme Feel, najcieńszych nielateksowych, z saszetką na żółtym tle.
5,0
Skyn Supreme Feel
prezerwatywy nielateksowe, Ekstra nawilżane 10 szt.
52,99 zł
1 szt. = 5,30 zł
TYLKO U NAS
Złota saszetka Kimoco Jelly Mask z wit. C i glutationem, rozświetlająca, z grafiką maski żelowej, widok z przodu.
4,8
Kimoco Jelly
maska w płachcie, rozświetlająca 23 ml
9,49 zł
100 ml = 41,26 zł
TYLKO U NAS
Różowa butelka Neboa Phyto-Keratin Glow spray odżywki wygładzającej bez spłukiwania, widok z przodu.
4,7
Neboa Phyto-Keratin Glow
odżywka do włosów w sprayu, wygładzająca 175 ml
39,99 zł
100 ml = 22,85 zł
TYLKO U NAS
Białe opakowanie Rossmann For Your Beauty, rękawiczki do pielęgnacji dłoni. Widok z przodu, różowe elementy i kontur dłoni.
4,8
For Your Beauty
rękawiczki do pielęgnacji dłoni 1 para
13,49 zł
1 szt. = 13,49 zł
TYLKO U NAS
Kula do kąpieli Plum! Czyściochowo, żółta, z 6 zielonymi figurkami zwierząt świecącymi w ciemności, widok z przodu.
4,9
Plum! Czyściochowo
kula do kąpieli ze świecącą zabawką, Mango 150 g
11,99 zł
100 g = 7,99 zł
TYLKO U NAS
Fluff nawilżające mleko do twarzy wanilia. Biała butelka z pipetą i beżowe pudełko z wanilią, z przodu.
4,8
Fluff
mleko do twarzy, nawilżające, Wanilia 40 ml
32,99 zł
100 ml = 82,48 zł
TYLKO U NAS
Pudełko wkładow Prokudent Classic do szczoteczek elektrycznych (3 szt.), z biało-zielono-niebieskimi włóknami.
4,9
Prokudent Classic
końcówki wymienne do szczoteczki elektrycznej 3 szt.
31,99 zł
1 szt. = 10,66 zł
TYLKO U NAS
Fluff odżywczy krem do twarzy Malina & Migdał, różowy słoiczek i pudełko z grafiką owoców.
4,8
Fluff
krem do twarzy, odżywczy, Malina i Migdał 50 ml
26,99 zł
100 ml = 53,98 zł
TYLKO U NAS
Pudełko chusteczek kosmetycznych Alouette XL, 200 sztuk, w zielono-różową szachownicę, widok z przodu.
4,8
Alouette
chusteczki kosmetyczne, 2-warstwowe, różne rodzaje 200 szt.
6,79 zł
1 szt. = 0,03 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie białych rękawiczek nitrylowych Flink & Sauber, 60 sztuk, bezlateksowe, rozmiar 8/M, widok z przodu.
4,9
Flink&Sauber
rękawice nitrylowe, jednorazowe, rozm. M 60 szt.
18,99 zł
1 szt. = 0,32 zł
TYLKO U NAS
Fioletowe opakowanie Plum! Pianotwory do kąpieli z rysunkami królika i jelonka, a pod nim figurki świecące w ciemności.
4,9
Plum! Czyściochowo
pianotwory do kąpieli z figurką fluorescencyjną 6 x 18 g
12,99 zł
100 g = 12,03 zł
TYLKO U NAS
Beżowy krem CC Bielenda Daily SPF 50 matujący i korygujący, z efektem glow, widok z przodu, obok próbki.
4,4
Bielenda Daily CC Efekt Glow
krem CC do twarzy, SPF 50, rozświetlająco-korygujący, kolor Uniwersalny 40 ml
39,99 zł
100 ml = 99,98 zł
TYLKO U NAS
Złoty słoiczek kremu Dermika Imperial Multi-Rekonstruktor na dzień i pudełko. Krem przeciwzmarszczkowy.
4,8
Dermika Imperial
krem do twarzy, multi-rekonstruktor, na dzień 50 ml
95,99 zł
100 ml = 191,98 zł
TYLKO U NAS
Czarna paczka Skyn King Elite XLARGE, 10 nielateksowych prezerwatyw, złote napisy, widok przód-bok.
4,6
Skyn Elite Large
prezerwatywy nielateksowe, ultracienkie i delikatne, dłuższe i szersze 10 szt.
46,99 zł
1 szt. = 4,70 zł
TYLKO U NAS
Złota precyzyjna pęseta 4 Long Lashes ze skośnymi końcówkami w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu.
4,7
Long4Lashes
pęseta do depilacji, precyzyjna 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
z1353

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Darmowy odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone