4,8
Isana
krem do ciała, pielęgnująco-nawilżający, Masło Kakaowe i Masło Shea 500 ml
11,99 zł
100 ml = 2,40 zł4,8
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3
krem pod oczy, wygładzający, redukujacy opuchnięcia, napinający, 40+ 15 ml
59,99 zł
100 ml = 399,93 zł4,8
L'biotica Biovax Trychologic Wypadanie
maska do włosów i skóry głowy przeciw wypadaniu włośów 200 ml
29,99 zł
100 ml = 15,00 zł4,6
so!flow by Vis Plantis
maska do włosów, średnioporowatych 200 ml
15,99 zł
100 ml = 8,00 złNajniższa cena: 23,99 zł
4,8
Winston
pasta słodowa dla kotów, odkłaczająca, z łuskami babki płesznik 100 g
5,79 zł
100 g = 5,79 złNajniższa cena: 8,99 zł
5,0
Isana
mydło w płynie, Oliwka, zapas 1 000 ml
Z APKĄ5,29 zł
100 ml = 0,53 złCena bez apki:6,99 zł
100 ml = 0,70 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
4,8
Aquafresh Triple Protection
pasta do zębów, Fresh&Minty 100 ml
Z APKĄ6,49 zł
100 ml = 6,49 złCena bez apki:7,99 zł
100 ml = 7,99 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
4,9
Biały Jeleń Codzienna Pielęgnacja
żel do higieny intymnej, hipoalergiczny, Aloes 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 zł4,9
Garnier Skin Naturals
płyn micelarny, z olejkiem arganowym 400 ml
18,99 zł
100 ml = 4,75 złNajniższa cena: 22,99 zł
4,5
OnlyBio Hair In Balance
toner do włosów, Milkshake Truskawkowy 100 ml
18,49 zł
100 ml = 18,49 złNajniższa cena: 28,99 zł
Tołpa Dermo Face Sebio Acne Spots
krem do twarzy, przeciw śladom potrądzikowym 40 ml
26,99 zł
100 ml = 67,48 złNajniższa cena: 44,99 zł
4,9
United Colors of Benetton We Are Tribe Intense
woda perfumowana dla mężczyzn 90 ml
67,99 zł
100 ml = 75,54 złNajniższa cena: 111,99 zł
4,7
OnlyBio Hair In Balance
spray termoochronny do włosów, ochrona przed UV 150 ml
15,99 zł
100 ml = 10,66 złNajniższa cena: 23,99 zł
4,9
Hello!Gummies
żelki, Zdrowe włosy i paznokcie, suplement diety 300 g
18,99 zł
100 g = 6,33 złNajniższa cena: 29,99 zł
4,7
Perfecta
płatki pod oczy, hydrożelowe, wygładzające 60 szt.
25,49 zł
1 szt. = 0,42 złNajniższa cena: 31,99 zł
4,5
Hairmate Salt Wave
spray do włosów, z solą morską, teksturyzujący, dodający objętości 75 ml
13,99 zł
100 ml = 18,65 złNajniższa cena: 21,49 zł























