MEGA!NOWE
Venus Stay Comfy woda owsiana do twarzy i ciała, biała butelka z atomizerem, z przodu, 0% alkoholu.
4,8
Venus Stay Comfy
woda owsiana do twarzy i ciała, odświeża, koi, nawilża 50 ml
7,49 zł
100 ml = 14,98 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!MAM WIĘCEJ
Bielenda Skinclinic Professional Retinol 0.25% serum w butelce z pipetą i opakowaniu +50% więcej, na czerwonym tle.
4,8
Bielenda Skin Clinic Professional Retinol
serum do twarzy, liftingująco-restrukturyzujące, na noc 45 ml
18,99 zł
100 ml = 42,20 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Heiki Heiki Restore Mask, zielona tuba z macadamia i ceramidami, do włosów suchych, widok z przodu.
4,9
HEIKI HEIKI Restore
maska do włosów, regenerująca, Tuberose & Woods 200 ml
37,99 zł
100 ml = 19,00 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
TYLKO U NAS
Szampon HAIRMATE HYDRATE, jasnoniebieska butelka z wytłoczonym logo. Nawilża włosy z tendencją do puszenia.
4,9
Hairmate Hydrate
szampon do włosów, nawilżający 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Liftingująca maska Erne Cryo Collagen PDRN w białej saszetce z różową twarzą i efektem chłodzenia.
4,4
erne Cryo Collagen
maska w płachcie, żelowa, liftingująca, PDRN 1 szt.
8,49 zł
1 szt. = 8,49 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bambiboo pieluszki bambusowe, rozmiar 5 Junior (12-17 kg), białe opakowanie z uśmiechniętym dzieckiem.
4,9
Bambiboo
pieluszki jednorazowe, z włóknem bambusowym, 12-17 kg, rozm. 5 16 szt.
21,49 zł
1 szt. = 1,34 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bibułki matujące Ewa Schmitt Green Tea 50 sztuk w jasnozielonym pudełku z różowo-czarnymi kwiatami, widok z przodu.
4,8
Ewa Schmitt
bibułki matujące, Green Tea 50 szt.
7,29 zł
1 szt. = 0,15 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnoczerwony szampon Heiki Heiki Restore, odbudowujący dla włosów suchych i zniszczonych, z przodu.
4,0
HEIKI HEIKI Restore
szampon do włosów, regenerujący, Marrakesh 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
TYLKO U NAS
Sztuczne paznokcie KillyS French migdałki, beżowe z białymi końcówkami, 24 szt., w blistrze, widok z przodu.
4,4
KillyS Salon Results Make Your Nails!
sztuczne paznokcie, kształt migdałek, French 24 szt.
7,99 zł
1 szt. = 0,33 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Przezroczysty słoik 380g gruboziarnistej soli do kąpieli Manufaktura Piękna, floral, jabłko, śliwka, widok z przodu.
4,9
Manufaktura Piękna
sól do kąpieli, Floral & Green Apple & Plum 380 g
14,49 zł
100 g = 3,81 zł
Najniższa cena: 21,49 zł