4,8
Christian Laurent Pour La Beaute
krem do twarzy, infuzyjny, odmładzający, 65+, dzień/noc 50 ml
25,99 zł
100 ml = 51,98 złNajniższa cena: 42,99 zł
4,8
OnlyBio Hair In Balance
olej do olejowania włosów wysokoporowatych 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 złNajniższa cena: 22,49 zł
Kimoco Barrier Skin
maseczka do twarzy, regenerująca, na noc 50 ml
79,99 zł
100 ml = 159,98 zł4,8
L'biotica Biovax Trychologic Wypadanie
maska do włosów i skóry głowy przeciw wypadaniu włośów 200 ml
29,99 zł
100 ml = 15,00 zł4,5
AA LAAB Absolute Flawless
podkład do twarzy, multinawilżający, nr 03 Natural 30 ml
26,49 zł
100 ml = 88,30 złNajniższa cena: 44,99 zł
4,9
NIVEA
płyn do demakijażu oczu, dwufazowy, usuwa wodoodporny makijaż, Biotyna i Ekstrakt z Bławatka 125 ml
17,99 zł
100 ml = 14,39 zł4,7
Stars Lash Up
tusz do rzęs, podkręcający, formuła tubing, nr 01 Czarny 7 g
29,99 zł
100 g = 428,43 zł4,8
Facelle Pure
płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym 300 ml
5,29 zł
100 ml = 1,76 złNajniższa cena: 5,99 zł
4,9
Lady Speed Stick PRO 5
antyperspirant w żelu, dla kobiet, 48h 65 g
16,99 zł
100 g = 26,14 złNajniższa cena: 23,99 zł
4,8
OnlyBio Hair In Balance
szampon do włosów, balansujący 50 ml
4,79 zł
100 ml = 9,58 złNajniższa cena: 7,49 zł
4,9
Bielenda serumMASK Molecular Technology
maska-serum w płachcie, wygładzająca, Kolagen 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 złNajniższa cena: 7,99 zł
4,9
Sudocrem Expert
krem na pieluszkowe odparzenia skóry, otarcia, zapalenie skóry związane z nietrzymaniem moczu 60 g
26,99 zł
100 g = 44,98 zł4,4
Eveline Cosmetics Cerabiome
krem do twarzy, nawilżająco - ochronny, lekki, SPF 50, 30 ml
32,99 zł
100 ml = 109,97 zł






















