4,7
so!flow by Vis Plantis
szampon do włosów średnioporowatych, humektantowy, zapach energetyzujące mango 400 ml
16,49 zł
100 ml = 4,12 złNajniższa cena: 24,99 zł
4,7
OnlyBio Hair In Balance Kids
spray do włosów, wygładzająco-rozplątujący długie włosy, od 1. roku życia 200 ml
17,99 zł
100 ml = 9,00 złNajniższa cena: 23,99 zł
4,8
OnlyBio Hair In Balance Oil Bomba
maska do włosów, wygładzająco-olejująca 30 ml
4,69 zł
100 ml = 15,63 złNajniższa cena: 6,99 zł
4,7
Bielenda Collagen
maska w płachcie, hydrożelowa, nawilżająco-rozświetlająca 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł4,8
OnlyBio Hair In Balance Gloss Bomba
maska do włosów, nabłyszczająca 30 ml
4,69 zł
100 ml = 15,63 złNajniższa cena: 6,99 zł
4,9
Alouette
chusteczki higieniczne, 4-warstwowe, XXL, różne rodzaje 110 szt.
7,49 zł
1 szt. = 0,07 złNajniższa cena: 9,49 zł
4,6
OnlyBio Hair In Balance Blondi
odżywka do włosów, ochładzająca kolor, Mroźny Blond 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 złNajniższa cena: 24,99 zł
3,8
AA LAAB Clear Skin Solution
plasterki na niedoskonałości i przebarwienia 100 szt.
54,99 zł
1 szt. = 0,55 zł4,9
Bielenda Skin Clinic Professional Kwas Hialuronowy
serum do twarzy, nawilżająco-kojące, na dzień i na noc 45 ml
31,99 zł
100 ml = 71,09 zł5,0
Hairmate Smoothie
szampon do włosów, wygładzający, przeciw puszeniu 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł4,9
Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent
pasta do zębów, ochrona dziąseł i delikatne wybielanie 75 ml
15,49 zł
100 ml = 20,65 złNajniższa cena: 22,99 zł
4,9
Esfolio Aloe
maska w płachcie z ekstraktem z liści aloesu, nawilżająco-regenerująca 25 ml
3,79 zł
100 ml = 15,16 zł4,9
OnlyBio Hair In Balance
odżywka do włosów, humektantowa 200 ml
14,99 zł
100 ml = 7,50 złNajniższa cena: 22,49 zł
4,9
AA Wings of Color Trust Your Wings
paleta do konturowania twarzy, wypiekana 18 g
72,99 zł
100 g = 405,50 zł4,7
Lou De Pre Royal Rubis
woda perfumowana dla kobiet 90 ml
49,99 zł
100 ml = 55,54 złNajniższa cena: 79,99 zł























