4,8
so!flow by Vis Plantis
peeling do skóry głowy, oczyszczający, trychologiczny, każdy rodzaj włosów, zapach orzeźwiającego koktajlu tropikalnego 100 ml
29,99 zł
100 ml = 29,99 zł4,6
Garnier Fructis Diamond Sleek
spray do włosów, nabłyszczająco-wygładzający 150 ml
28,99 zł
100 ml = 19,33 złNajniższa cena: 41,99 zł
4,9
Esfolio Aloe
maska w płachcie z ekstraktem z liści aloesu, nawilżająco-regenerująca 25 ml
3,79 zł
100 ml = 15,16 zł4,9
Zdrowe Pola SuperFood Exotic
nasiona Chia 200 g
Z APKĄ7,99 zł
100 g = 4,00 złCena bez apki:10,99 zł
100 g = 5,50 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
4,9
Winston
karma uzupełniająca dla dorosłych kotów, z łososiem i kurczakiem 128 g
6,39 zł
100 g = 4,99 złNajniższa cena: 7,99 zł
4,5
Stars Dubai Chocolate
podkład do twarzy, kryjąco-wygładzający, nr 01 Alabaster 25 g
19,99 zł
100 g = 79,96 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,8
L'biotica Biovax Trychologic Łupież
szampon do włosów i skóry głowy, redukujący objawy łupieżu 200 ml
26,99 zł
100 ml = 13,50 zł4,5
Old Spice Gentle Man's
dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn, Coconut Vanilla 50 ml
24,99 zł
100 ml = 49,98 zł4,9
OnlyBio Hair In Balance
maska do włosów wysokoporowatych 400 ml
15,99 zł
100 ml = 4,00 złNajniższa cena: 23,99 zł























