4,8
L'Oréal Paris Elseve Color Vive
odżywka do włosów, ochronna, z czerwoną piwonią i filtrem UV, włosy farbowane lub z pasemkami 200 ml
17,49 zł
100 ml = 8,75 zł4,9
Dove Advanced Care Soothes & Repairs
antyperspirant w sprayu, dla kobiet, 72h, Original 150 ml
13,99 zł
100 ml = 9,33 złNajniższa cena: 19,99 zł
4,6
For Your Beauty Cosmetic
pęseta skośna, różne kolory 1 szt.
7,49 zł
1 szt. = 7,49 złNajniższa cena: 9,49 zł
4,7
For Your Beauty Manicure
nożyczki do paznokci z wąską końcówką, różne kolory 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 złNajniższa cena: 17,99 zł
4,7
KillyS Make Me Up! Bamboo Collection
gąbka do makijażu, z ekstraktem z bambusa 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł4,9
Sensodyne Odbudowa i Ochrona Whitening
pasta do zębów, wybielająca, na nadwrażliwość 75 ml
21,99 zł
100 ml = 29,32 zł4,8
NAM Black Rose & Botox Like
korektor do twarzy, nr 02N Naked 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 złNajniższa cena: 42,99 zł
4,9
Tołpa Liquid Needles Therapy Melatonin
serum do twarzy, regenerujące, z mikroigiełkami 30 ml
53,99 zł
100 ml = 179,97 zł4,5
NYX Professional Makeup Make Up Setting Spray
utrwalacz do makijażu, w sprayu, matujący, nr 01 Matte Finish 60 ml
28,99 zł
100 ml = 48,32 złNajniższa cena: 41,99 zł
4,9
Wibo Cheek to Cheek
róż do policzków, nr 4; 3,5 g
12,99 zł
100 g = 371,14 złNajniższa cena: 23,49 zł
4,9
enerBiO
batony z Orzeszkami Ziemnymi i Migdałami 75 g
7,29 zł
100 g = 9,72 złNajniższa cena: 7,99 zł
4,8
AA Wings of Color Star Secrets
bronzer do twarzy, kremowy, 02 Medium Bronze 13 ml
36,99 zł
100 ml = 284,54 złNajniższa cena: 52,99 zł
5,0
Esponjabon Salicylic Acid
gąbka z mydłem 2w1, z kwasem salicylowym 120 g
Z APKĄ14,99 zł
100 g = 12,49 złCena bez apki:19,99 zł
100 g = 16,66 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
4,8
Npuri by Bambiboo
podpaski higieniczne ze skrzydełkami, z włóknem bambusowym, Regular 12 szt.
12,49 zł
1 szt. = 1,04 zł4,8
Bambiboo
pieluchomajtki jednorazowe, z włóknem bambusowym, 12-17 kg, rozm. 5 15 szt.
21,49 zł
1 szt. = 1,43 złNajniższa cena: 32,99 zł























