TYLKO U NAS
Jasnoróżowa gąbka do makijażu bez lateksu, o ściętym, jajowatym kształcie, do płynnych kosmetyków. Widok z przodu.
4,7
O!Bella Classica
gąbka do makijażu, 3D 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Krem Hada Labo Tokyo Hyalu Renew Intensive Rich z 5x kwasem hialuronowym, słoiczek z kremem i białe pudełko.
4,8
Hada Labo Tokyo Hyalu Renew
krem do twarzy, intensywnie regenerujący i nawilżający 50 ml
39,99 zł
100 ml = 79,98 zł
Najniższa cena: 67,99 zł
TYLKO U NAS
Worki na śmieci Rubin 60L z taśmą ściągającą, 20 sztuk, wymiary 64x71 cm, zielone opakowanie.
4,8
Rubin
worki na śmieci z taśmą, poj. 60 L 20 szt.
5,79 zł
1 szt. = 0,29 zł
Najniższa cena: 7,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowy perfumowany mist ONLYBIO 'What do you do at midnight?' 19°C, widok z przodu, z połyskiem.
4,7
OnlyBio What do you do at midnight? 19°C
mgiełka do włosów i ciała, perfumowana 100 ml
22,99 zł
100 ml = 22,99 zł
Najniższa cena: 34,99 zł
TYLKO U NAS
Killys Eyelashes adhesive, transparentny klej do rzęs. Białe opakowanie z widoczną małą buteleczką, przód.
4,5
KillyS Salon Results
klej do rzęs, akrylowy, bezbarwny 1g
9,99 zł
100 g = 999,00 zł
TYLKO U NAS
Biała saszetka érnè Pimple Fighter z 40 niewidocznymi plastrami w kształcie gwiazdek i serc, z Niacinamidem, widok z przodu.
4,8
erne Invisible
plastry na wypryski, Gwiazdki i Serca 40 szt.
12,99 zł
1 szt. = 0,32 zł
TYLKO U NAS
Kiss Falscara Eyelash Bond & Seal: system do sztucznych rzęs z aplikatorem, bondem i sealem, widok z przodu.
3,9
Kiss Falscara Bond&Seal
klej do sztucznych rzęs 9 g
46,99 zł
100 g = 522,11 zł
Najniższa cena: 59,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Zestaw trzech szczoteczek Prokudent średnich, białe uchwyty z kolorowymi akcentami, opakowanie z materiałów recyklingowych.
4,7
Prokudent Interdental
szczoteczki do zębów, średnie, różne kolory 3 szt.
6,29 zł
1 szt. = 2,10 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Musujące kule do kąpieli "Szaleństwo kolorów" w brązowej torebce, widoczne różowe i żółte kule, przód.
4,8
Manufaktura Piękna Szaleństwo Kolorów
kule do kąpieli 6 x 50 g
10,99 zł
100 g = 3,66 zł
Najniższa cena: 15,49 zł