Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO ONLINE
TIRTIR Waterism Glow Tint Merry Coral, nawilżający mini tint do ust w przezroczystym opakowaniu, z połyskiem, frontalnie.
TIRTIR Waterism Glow Tint
tint do ust, nr 02 Merry Coral 1,8 g
29,99 zł
100 g = 1666,11 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
Białe opakowanie i słoik Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm, widok z przodu obok siebie.
5,0
Beauty of Joseon
balsam do demakijażu, oczyszczający 100 ml
81,99 zł
100 ml = 81,99 zł
TYLKO ONLINE
Czarny słoik mokrej karmy Trzypsy Superfood z wołowiną dla psów, etykieta z krowami i psami.
Trzypsy Superfood
karma pełnoporcjowa mokra dla psów z Wołowiną 300 g
13,99 zł
100 g = 4,66 zł
TYLKO ONLINE
ICONIQUE Professional DREAMING BIG LIKE YOU szampon zwiększający objętość, jasnofioletowa matowa butelka z pompką, widok z przodu.
Iconique Professional Dreaming Big Like You
szampon do włosów, zwiększający objętość 250 ml
69,99 zł
100 ml = 28,00 zł
Dove Moisturising Hand Wash, biała butelka z pompką, widok z przodu, 'deeply nourishing' i 1/4 kremu nawilżającego.
4,9
Dove Caring
mydło w płynie, do rąk 250 ml
14,49 zł
100 ml = 5,80 zł
Air Wick Active Fresh Room Spray Malina & Limonka, przezroczysta butelka z zielonym atomizerem, widok z przodu.
4,9
Air Wick Active Fresh
odświeżacz powietrza w sprayu, Orzeźwiające Maliny&Limonka 237 ml
16,99 zł
100 ml = 7,17 zł
TYLKO ONLINE
SINOZ Perfect Sebum Face Cleansing Gel w zielono-białej butelce z pompką, widok z przodu, dla skóry tłustej.
Sinoz Perfect Sebum
żel do mycia twarzy, oczyszczający 200 ml
34,99 zł
100 ml = 17,50 zł
Oral-B Advanced pasta do zębów 75ml, niebieskie opakowanie z grafiką zęba, klinicznie chroni przed nadwrażliwością.
4,7
Oral-B Pro-Science Advanced
pasta do zębów wrażliwych 75 ml
22,99 zł
100 ml = 30,65 zł
Henderson Core męskie bokserki 3-pak, czarne, w białym opakowaniu z widocznym napisem HENDERSON.
5,0
Henderson
bokserki Core M Rnets L 3 szt.
62,99 zł
1 szt. = 21,00 zł
Najniższa cena: 79,99 zł
TYLKO ONLINE
K-SECRET SEOUL 1988 Cleansing Foam w beżowej tubce z zielonymi napisami, Pine Cica + Probiotics, widok z przodu.
K-Secret Seoul 1988
pianka do mycia twarzy, oczyszczająca 150 ml
69,99 zł
100 ml = 46,66 zł
Noa Cacharel woda toaletowa, sferyczna butelka z białą perłą i zielonym korkiem obok beżowego pudełka.
5,0
Cacharel Noa
woda toaletowa dla kobiet 100 ml
339,99 zł
100 ml = 339,99 zł
TYLKO ONLINE
Zestaw Clarins My Cleansing Essentials dla cery tłustej: zielony tonik, mleczko, peeling i beżowa kosmetyczka.
Clarins
zestaw kosmetyków do oczyszczania twarzy, mleczko do twarzy 200ml + balsam do twarzy 200ml + peeling do twarzy 15ml + kosmetyczka, skóra mieszana i tłusta 1 szt.
209,99 zł
1 szt. = 209,99 zł
TYLKO ONLINE
No Guilty Cosmetic Glitter Rusty Gold, złota okrągła puszka, widok z góry, z tekstem „Pleasures!” i ofertą subskrypcji.
5,0
Ministerstwo.
brokat do ciała i twarzy, Bio, Rusty Gold 10 g
49,99 zł
100 g = 499,90 zł
Rimmel Maxi Blush w okrągłym, czarnym kompakcie, widok z góry. Puder w odcieniu brzoskwiniowego różu.
4,8
Rimmel Maxi Blush
róż do policzków, prasowany, nr 006 Exposed 9 g
42,99 zł
100 g = 477,67 zł
Matowa, czarna klamra do włosów Jean Louis David z silikonowym wnętrzem, widok z przodu na opakowaniu.
4,9
Jean Louis David
klamra do włosów, Czarna 1 szt.
17,99 zł
1 szt. = 17,99 zł
Karnet urodzinowy, widok z przodu. Złocone kieliszki szampana w różowych wzorach na białym tle. 'Z OKAZJI URODZIN'.
4,8
Art Nuvo
kartka urodzinowa, Najlepsze życzenia z okazji urodzin 1 szt.
6,39 zł
1 szt. = 6,39 zł
Najniższa cena: 7,99 zł
Cieliste bezszwowe figi Pompea Seamless L-XL, widok z przodu na gładki materiał mikrofibry.
3,5
Pompea Seamless
figi damskie, Skin, rozm. L/XL 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
TYLKO ONLINE
NORSAN Omega-3 KIDS Jelly, białe pudełko z zielonym paskiem, żelki o smaku cytryny i truskawki, z przodu.
Norsan Omega-3 Kids Jelly
żelki z olejem rybnym, Cytrynowo-Truskawkowe, suplement diety 45 szt.
79,99 zł
1 szt. = 1,78 zł
Podkład Rimmel Match Perfection SPF 20 w beżowej butelce z niebieską pompką i oddzieloną nakrętką.
Rimmel Match Perfection
podkład do twarzy, SPF 20, 101N Classic Ivory 30 ml
51,99 zł
100 ml = 173,30 zł
Opakowanie bokserek męskich Henderson 2-pak, białe. Rozmiar L, z modelem prezentującym bieliznę. Widok z przodu.
5,0
Henderson
bokserki męskie, Granat/Czarne, rozm. XXL 2 szt.
45,99 zł
1 szt. = 23,00 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
Cif Cleanboost Odtłuszczacz, biała butelka spray do kuchni z pomarańczową etykietą, usuwa 100% tłuszczu.
4,6
Cif Power & Shine
spray do czyszczenia kuchni 750 ml
21,99 zł
100 ml = 2,93 zł
Dwa czarne markery Sharpie Fine Point w blistrze. Widok z przodu. Permanentne do pisania na wielu powierzchniach.
5,0
Sharpie
markery permanentne, uniwersalne, czarne 2 szt.
9,99 zł
1 szt. = 5,00 zł
Brązowa torebka Oto Tęczowy Ogród, liofilizowany proszek owocowo-warzywny, z kolorową ilustracją. Widok z przodu.
OtoLandia Tęczowy Ogród
owoce i warzywa liofilizowane, Malina, Burak i Jeżyna, w proszku 40 g
14,99 zł
100 g = 37,48 zł
Najniższa cena: 19,49 zł
Catrice Aqua Splash Grip Primer, nawilżająca baza, czarna tuba z widocznym błękitnym żelem i bąbelkami, przód.
1,0
Catrice Aqua Splash Grip
baza pod makijaż, nawilżająca 30 ml
22,49 zł
100 ml = 74,97 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone