TYLKO U NAS
Isana Pad do depilacji ciała, opakowanie biało-różowe z tekstem "bez chemii", ręka używa pada na nodze.
3,6
Isana
pad do depilacji ciała 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żelowy rozświetlacz Tuli Labs Gelly Silver w otwartym, srebrnym kompakcie z lusterkiem, obok puchaty aplikator.
4,9
Tuli Labs
rozświetlacz do twarzy, żelowy, Silver 14 g
27,49 zł
100 g = 196,36 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Isana Oh My Gosh! spray wygładzający do włosów w przezroczystej butelce z różową etykietą, widok z przodu.
4,6
Isana OMG
spray do włosów, wygładzający 200 ml
16,99 zł
100 ml = 8,50 zł
TYLKO U NAS
Beżowa torba Zdrowe Pola SuperFood babka płesznik, 200g, widok z przodu. Produkt 100% polski, naturalny.
4,9
Zdrowe Pola SuperFood
babka płesznik 200 g
Z APKĄ7,29 zł
100 g = 3,65 zł
Cena bez apki:9,99 zł
100 g = 5,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Różowy żel pod prysznic Pusheen 400ml, silikonowy korek 3D kota, zapach truskawki i borówki, świeże owoce. Widok frontalny.
4,7
Pusheen
żel pod prysznic o zapachu Truskawki i Borówki 400 ml
Z APKĄ12,99 zł
100 ml = 3,25 zł
Cena bez apki:15,99 zł
100 ml = 4,00 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
TYLKO U NAS
Wibo Shape & Define wodoodporna kredka do brwi nr 2, brązowa, z pędzelkiem i wyprofilowanym sztyftem.
4,9
Wibo Shaping Kit
kredka do brwi, ze szczoteczką, nr 2; 1,4 g
19,99 zł
100 g = 1427,86 zł
MEGA!
Aluminiowa folia Jan Niezbędny, gruba i wytrzymała, 20m. Widok rolki z żółtą etykietą i grafiką łososia.
4,9
Jan Niezbędny
folia aluminiowa, tłoczona, dług. 20 m 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dermika Luxury Peptides, krem pod oczy przeciw zmarszczkom, intensywnie liftingujący, w turkusowej tubce i pudełku.
4,8
Dermika Luxury Peptides
krem pod oczy, intensywnie liftingujący 15 ml
31,99 zł
100 ml = 213,27 zł
Najniższa cena: 51,99 zł
MEGA!
Lacoste Red męska woda toaletowa, prostokątna butelka z białym logo krokodyla i czerwonym korkiem.
4,8
Lacoste Red
woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
104,99 zł
100 ml = 139,99 zł
Najniższa cena: 184,99 zł