MEGA!TYLKO U NAS
Musujące kule do kąpieli "Szaleństwo kolorów" w brązowej torebce, widoczne różowe i żółte kule, przód.
4,8
Manufaktura Piękna Szaleństwo Kolorów
kule do kąpieli 6 x 50 g
10,99 zł
100 g = 3,66 zł
Najniższa cena: 15,49 zł
TYLKO U NAS
Zielone opakowanie Domol Eco Geschirr-Reiniger Tabs, 30 szt., bez barwników i zapachów, widok z przodu.
4,9
Domol
tabletki do zmywarki, ekoloigiczne 30 szt.
19,99 zł
1 szt. = 0,67 zł
MEGA!MAM WIĘCEJ
Skrzypovita PRO szampon na wypadające włosy 250ml, biała butelka i pudełko z ofertą +25%, widok pod kątem.
4,8
Skrzypovita Pro
szampon do włosów, przeciw wypadaniu 250 ml
19,99 zł
100 ml = 8,00 zł
Najniższa cena: 29,99 zł
TYLKO U NAS
Różowa mascara Wings of Color XXL Lashes NO-LIMIT VOLUME, z wysuniętą czarną silikonową szczoteczką, widok przód.
4,8
AA Wings of Color No-Limit Volume XXL Lashes
tusz do rzęs, pogrubiający, wydłużający, Black 6 g
22,99 zł
100 g = 383,17 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
MEGA!NOWE
Różowy balsam do ciała VIDA MOAN, nawilżający, z wytłoczonym słońcem, masłem shea i zapachem róży, widok z przodu.
4,8
Moan Vida
balsam do ciała, nawilżający 250 ml
18,99 zł
100 ml = 7,60 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
TYLKO U NAS
Czarne, matowe opakowanie Zdrowe Pola z superfood egzotycznymi nasionami chia, przód.
4,9
Zdrowe Pola SuperFood Exotic
nasiona Chia 200 g
Z APKĄ7,99 zł
100 g = 4,00 zł
Cena bez apki:10,99 zł
100 g = 5,50 zł
Najniższa cena: 10,99 zł